Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek még így is jó...

Szerintetek még így is jó ötlet telefontokot venni a Barátom születésnapjára? 18/L

Figyelt kérdés
Régi telefontokja van a Barátomnak, szerintem könnyen kijön belőle a telefon. A napokban elmentem megnézni a választékot, de csak ugyan olyan mintájú és színű tokot tudtak mutatni, mint amilyen neki van. Ügyesen rávezettem tegnap a témát a telefontokjára és azt mondta, hogy neki jó az, ami van, nem szokott kicsúszni se belőle a mobilja, pedig múltkor az én táskámban nem így volt. Ezek után megvegyem neki a tokot? (Barátom 21 lesz)

2013. nov. 6. 17:32
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez esetben ne telefontokot ajándékozz neki!:) Biztos vagyok benne, hogy egy személyesebb dolognak sokkal jobban örülne. Nem tudom, hogy milyen lehetőségeid vannak, mennyire szeretsz sütni-főzni, de egy gyertyafényes vacsora és egy általad elkészített torta szebb ajándék. Nem csak olyan dolog, amit együtt, közösen éltek meg, hanem szép születésnapi emlékként fog megmaradni a párodnak is. Esetleg utána elmehettek moziba, vagy színházba, vagy csak sétálni valahova egyet. Ha mindenképpen tárgyilagos dolgot szeretnél adni, vagy ragaszkodsz a telefontokhoz akkor próbálj meg egyedi, fényképes tokot csináltatni. (bár, ha ő maga is mondta, hogy nincs szüksége rá, lehet másra vágyik) tapogatózz:))

Sok sikert és jó szülinapozást!:)

2013. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nagyon nincs lehetőségem gyertyafényes vacsira (szüleim mindig itthon vannak és szeretnek mindig jönni a konyhába, ha mi Barátommal ott vagyunk... tavaly sütöttem tortát, de rossz volt a sütő és a torta egy része nem egészen sült meg... szóval ezzel nem próbálkozok újra.. :D) Barátom kisvárosban lakik, van is mozi, de valami katasztrófa... a színházzal együtt, szóval ezek is kilőve (én meg falusi vagyok, szóval itt csak kocsmatúrát tudnánk csinálni este 10-ig, ami nem lenne jó ajándék...). Sétálni sosincs időnk, nem hiszem, hogy lenne kedve a szülinapján. Köszi az ötleteket! :)
2013. nov. 10. 12:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Jut is eszembe! Egyik nap a kezembe adta a telefonját, és mondta, hogy "Vigyázz, nehogy kicsússzon a tokból!". Tehát nem is olyan rossz ötlet, bár még mindig félek, hogy nem ez lesz a legjobb ajándék... Esetleg valami ötlet még?
2013. nov. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!