Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ajándék lenne?

Szerintetek jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Anyukámnak jövőhét szombaton lesz a szülinapja. Arra gondoltam hogy mivel nagyon szereti az ilyen krémeket stb. ezért ilyen bőrradíros csomagot állítanék neki össze. Tud valaki olyan bőrradír recepteket amit itthon lehet előállítani és el lehet rakni hogy később is tudja használni? 36 éves lesz, szeret olvasni, legtöbb idejét ránk szánja amikor nem dolgozik, festi a haját szóval valami ilyen hajápolós termékre is gondoltam. Valakinek van még valami ötlete mit adhatnék neki? Előre is köszönöm :) 13/L

2014. márc. 18. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, nézz körül a Manna szappannak az oldalán, ha ezt drágállod, vagy mindenképp kézzel szeretnél készíteni dolgokat akkor itt van pár ötlet:


[link]


[link]


[link]


A mannának vannak hajra való termékei is, én még nem próbáltam, de a barátnőim szerint jók.

Amúgy ez szerintem nagyon jó ajándék az ilyen kis házi wellness csomag :) hasznos meg minden... a födőbombát már többször elkészítettem nálunk mindenki nagyon szeretni :)

2014. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet. ma el is kezdem megcsinálni :)
2014. márc. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!