Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi a véleménetek erről az...

Mi a véleménetek erről az ajándékról anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
20 múltam, külön élünk. Anya elvált, és mostanában nagyon feszült, ezért arra gondoltam, hogy vibrátort ajándékoznék neki a születésnapjára. Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik az ötlet, de szerintem hasznát venné, és így nem apát bolondítaná időről időre (ez csak további feszültségeket okoz, mert amúgy nem akar tőle semmit). Mit gondoltok erről? (Nem kamu!)

2014. jún. 25. 13:48
 1/6 anonim válasza:
94%
Szerintem kellemetlen lenne neki. Nem csinálnám.
2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

De vicces kedvünkben vagyunk ma!


Mindenesetre (bár feltételezem kamu) én férjnél vagyok, van nem egy szexuális játékszerünk a férjemmel, de ha a gyermekem ilyennek állítana haza ajándékba valószínűleg lekevernék neki egyet az arcátlanságáért, pedig én aztán még senkit nem pofoztam fel életemben...

2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet...
2014. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz!

Ha úgy gondolom, hogy pont ez segítene rajta, akkor beszélgess róla vele, és vegyél neki egyet, ha szeretne.

De ne ajándéknak és ne pont a születésnapjára.

2014. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Normális szexuális beállítottságú ember NEM használ ilyeneket! Ehhez túlfűtöttség kell.
2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elég tré
2014. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!