Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek azok a belső tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a belső tulajdonságok, amiket feltétlen elvártok a barátotoktól/barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Illetve, mik azok a belső tulajdonságok, amiket ki nem állhattok?

2013. szept. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Akiket elvárok?

Legyen jó vese/máj donor.. vagyis vigyázzon rájuk..


Amiket ki nem állhatok:

Roncsolja a máját...

2013. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öszinteség meg becsületesség.
2013. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* mármint ezeket várom el. Alkoholista meg szerencsejátékos, ill. nőverő meg kóros hazudozó kizárva.
2013. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszú válasz lesz, de ezek mind nagyon fontosak NEKEM és leszögezem: SEMMI OLYAT nem írtam le, amit ne tekintenék magamra is kötelező érvényűnek. Ezeket ELVÁROM és nem csak pusztán kedvelem.


Legyen velem őszinte mindig! Akkor is, ha kellemetlen neki, vagy nekem. Nincs kegyes hazugság, aki ezt állítja, magának is hazudik. Inkább fájjon az igazság, mintsem hazudjon. Ez tényleg fontos!


Aztán nem árt a bizalom sem. Ne kételkedjen bennem folyton. Ha őt választottam, csak is neki adom magamat, úgy ahogy vagyok és nem kell más. Ne legyen féltékeny ok nélkül. A gondjainak pedig VELEM beszélje meg, legyen az bármi, ne pedig a barátnővel/anyukával/szomszéd asszonnyal!


Tisztelet. Tartsa tiszteletben, hogy férfi vagyok és másként gondolkodom bizonyos dolgokban. Továbbá ebbe beletartozik az is, hogy beszéljen velem tisztelettudóan és ne szóljon le ahogy a haverok csinálják egymással. Verekedés, még játékos szinten is, maximálisan kizárva. Ez előrevetíti, hogy nem tisztel.


Ezek egyébként úgy hiszem egy jó házasság alappillérei is - ha valamelyik hiányzik, az egész borul, mint egy három lábú asztal.


-------------------


Amiket ki nem állhatok, azok inkább szokások, amiken LEHET változtatni:

-Dohányzás - kizáró ok kapcsolathoz

-Italozás - ez is

-Bulimánia

-TV nézés (én utálom! lehet nézni, de ne folyton a retekklub és társai legyenek terítéken, mert egyszerűen igénytelen)

-Pénzköltési mánia - vannak nők, akiknek ha egy kis pénzük van, ég a zsebük és egyből mennének vásárolni. Van persze bőőőven ellenpélda is. Én utálom az ilyet.

-Rózsaszínőrület. Annyi más szín létezik. :D Ez már csak az ízlésem inkább.

-Smink. Én ezt is utálom. Ha már muszáj csinálnia, MÉRTÉKKEL tegye. De a legjobb, ha nem teszi. Ha folyton a tükör előtt bámészkodik és mondjuk emiatt késik, az irritál.

-Telefon. Remek dolog, de ha folyton azt nézni, még mondjuk egy filmnézés alatt is, akkor ott gondok lesznek...


--------------------


Na már most még van EGY belső tulajdonság, amit gyűlölök: A képmutatás. Amikor valakinek a képébe vigyorog az illető, a háta mögött meg kibeszéli mindennek. Mivel gyűlölöm a pletykát, meg a kétszínűséget, ez nagyon visszataszító.


----


Oké, ez nagyon hosszúnak tűnik, de igazából nem fogok rublikás listával végigkérdezni minden nőt, csak így most elgondolkodtam azokon a dolgokon, amiket visszataszítónak találok. Lefogadom, sokan tudnának hasonló listát írni. :)

2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22/F voltam...
2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!