Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányomnak most lesz a szűlinap...

Lányomnak most lesz a szűlinapja telefont szeretne kapni sajnos Nincs rá pénzem most mert nincs állásom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 14:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ugyanez a felhasználó szórakozik itt mindenféle kamu-kérdésekkel?
2014. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az aki prosti volt és bujkál mert vele beszéltem privátban és más volt a neve.
2014. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Haha, az milyen már, hogy megveszi részletre, lehetőleg O Ft-os hitelre, aztán nesze lányom fizesd ki a többit, diákmunkából :) Jófej válaszolók vannak itt. Én is nagyon szeretném, ha mindenki venne nekem valami zsír háztartási gépet szülinapomra, én meg utána fizessem ki a részleteket.......
2014. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt nem tudom megérteni,hogy miért nem lehet őszintén beszélni a kislánnyal,hogy most nem lehet,mert nem úgy álltok anyagilag.

Ekkora gyerek már meg kell,hogy értse.

Te pedig kérdező,szépen fogod magad és pár ezer forintot spórolsz,hogy karácsonyra megkaphassa.

2014. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért, a való életben talán csak úgy osztogatni fogják neki a cuccokat? Szerintem nem. (vagy én lakok rossz földrészen) akkor meg miért baj az, ha egy kis felelősséget tanul, és megtanulja, hogy a két szép szeméért semmit se kap?
2014. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Nem az a gond, hogy a két szeméért semmit sem kap, hanem az, ha az anyuka kérdés nélkül megveszi a telefont, aztán közli, hogy fizetheted. Boldog szülinapot!
2014. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Vegyél neki egy mp3 lejátszót vagy mp4-et
2014. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Legjobb az őszinteség! Mondd meg neki!

Egyébként hány éves?

2014. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Vermacy válasza:

Érdekes válaszok :o)


Én a beszélgetős módszert javaslom. HA nincs, akkor nincs és igenis fel kell világosítani a család pénzügyi helyzetéről! A megveszem, de utána Te dolgozol érte is mehet, ha előbb természetesen megbeszélitek itt a gond, hogy még kiskorú.

Nyitottnak kell lenni a gyerek felé és a "nem"-et elfelejteni, viszont a megbeszélések felé tendálni! Kivel beszéljen szegényem, ha nem a családjával, szüleivel?

2014. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Tóth Péter Tamás válasza:
Miva' Gázsí, elfogyott otthun a pénz? Elmenjek csórni néked? Vagy elmégy mágád?
2014. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!