Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányomnak most lesz a szűlinap...

Lányomnak most lesz a szűlinapja telefont szeretne kapni sajnos Nincs rá pénzem most mert nincs állásom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 14:16
1 2 3
 21/23 Tóth Péter Tamás válasza:
Ezt onnan vettem, hogy nem láttam még olyan Horváth nevű embert, aki nem cigó lenne...hát tudjuk, hogy mit csinál a cigány,lop-vannak kivételek-.
2014. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Osanban 2-3 ezerért tudsz készüléket venni, 500-ért kártyát is bele.
2014. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én most vagyok 14 éves, jó, persze van telefonom, de nem az a lényeg. Már volt pár olyan alkalom, hogy nem kaptam semmit. Névnap...stb. Vagy hogy ha kaptam is, akkor kaptam egy pólót, vagy anyám a téli kabát vásárlást betudja karácsonyi ajándéknak,(ha nem lenne karácsony nem kapnék kabátot????!),jó én is kicsit szomorú voltam. de nem is ez a lényeg. nehogy már ahogy az elöttem szólók mondták, hogy a kislány legyen a főnök. ha én otthon mondok valamit anyám mindig rámszól, de én megértem őt. Nem fogom tőle elvárni. Mert mi lesz ha nem kapja meg a lányod, mit tudna csinálni?? pár nap duzzogás, és kész. Beszéld meg vele. Mondd hogy most nem telik, de kárpótolni fogod, vidd el sétálni, kirándulni, állatkertbe, menjetek el fagyizni.Közös program.
2014. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!