Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 29 éves pasinak mégis, mit...

29 éves pasinak mégis, mit lehet adni szülinapjára?

Figyelt kérdés

A probléma forrása több dologban gyökerezik:

együtt élünk, ő elég jól keres, amire szüksége van, azt mind megveszi vagy már megvette. A legtöbb olyan dolog, amire vágyik, azok technikai kütyük, amiknek a nevét sem jegyzem meg sosem, és ha vennék is neki ilyet, akkor tuti elbénáznék valamit, és felesleges pénzkidobás lenne, mert nem azt akarja valójában.


Ezért gondoltam megkérdezem, valami általános dolog, aminek minden pasi örül szülinapjára? Ebben a korban is. A fehérneműs szexelős dolog az olyan mindennapos nálunk, az nem lenne kifejezetten ajándék :D És tényleg szeretnék adni neki valamit, nem csak lazán orálisan kielégíteni.


Ötletek? Valami? Ti minek örülnétek?


Előre is köszönöm!


2015. febr. 4. 14:32
 1/7 anonim válasza:
40%
szexi fehérnemű, vad szex....szerintem tetszene neki!! 25/N
2015. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nálunk is hasonló volt mindig, mert mindenem megvan, megszereztem már magamnak, amit akartam, ami nincs, az meg azért nincs, mert feleslegesnek találtam. Sajnos vagy sem, nálunk ezért ment át abba, hogy "akkor tessék, itt van annyi, amennyit szántam volna rád", ebből nincs gond, arra költöm, amire akarom, ami szükséges. A másik lehetőség az, hogy megkérdezed mikre vágyna, és abból válogatsz. Végső opcióként meg találsz valami baromságot, ami szórakoztató lenne számára, kedves emlék, esetleg főzöl valami szuper vacsorát.
2015. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk, a főzök neki valami szuper vacsorát gyakorlatilag minden nap teljesül. Pénzt meg nem adnék neki, sokkal több pénze van mint nekem, ha költekezni akar, akkor lazán megteheti. Meg az mégis olyan személytelen.



Kérdeztem már tőle, mégis mire vágyik, de ő is csak a vállát vonogatja. Ezért is kell a segítség :D


De köszönöm a javaslatokat! :)

2015. febr. 4. 14:36
 4/7 anonim válasza:
Akkor marad a kedves emlék, vagy valami egyedi, kézzel készített. Nem azt mondom, hogy köss neki egy gyerekruhát és kacsintgass mellé, de valami, amivel tényleg dolgoztál és értékelné is. Nehéz jó tippet adni, mert ugye én is hasonló cipőben járok. Szóval ha tényleg nincs semmi, vagy nincs kézügyességed, se ötleted, akkor meg ne stresszelj rajta, konstatáld, hogy kinőttetek az ajándékozásból és vegyél neki valami édességet, amit szeret.
2015. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Készíts neki tortát, rá 29 gyertyát. Azt csak nem kap minden vacsi mellé... Aztán pezsgő eperrel a kádban, gyertya, zene. Én legalábbis erre vágyom. :)
2015. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem élményt a legjobb ajándékozni. Kedvenc zenekar koncertjére jegy, wellness hétvége, vagy csak egy kis séta a Budai Várban, vacsorával egybekötve...nem kell túlgondolni, csak a pénztárcád szabhat határt.
2015. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, párom 30 éves, sokat keres, bármit megvesz magának, ő is imádja a kütyüket, de nyilván nekem nincs pénzem ilyenekre...

Úgyhogy én élmény ajándékot szoktam neki venni, vagy olyat amit tuti nem vesz meg magának. Ő szereti a repülést, a repülőket, az autókat. Úgyhogy ezeket vettem eddig neki:

[link] - többféle program közül lehet választani

[link] - én innen a Kaland csomagot vettem, de van többféle is

És vettem neki még autó és repülőgép makettet, amit össze kell szerelni, lefesteni... Pl. [link]

A következő születésnapjára egy repülésről szóló könyvet fogok venni, amit egy pilóta írt. Igaz, olvasni annyira nem szokott, de ez biztos tetszeni fog neki és elolvassa. Szóval ilyenben is gondolkozhatsz szerintem, akkor is ha nem egy olvasós típus.

Vagy ha kicsit többet is rá tudsz szánni, akkor akár vehetnél 1-2 éjszakás wellness hétvégét (vagy hétköznapot.. akkor kicsit olcsóbb) vmelyik jobb szállodában. Pl. mi múltkor voltunk a Shirazban és a Bambarában, nagyon tetszett, különleges hangulatuk van.

De ha általánosabb dolgot vennél, akkor nézhetsz vmilyen márkásabb, minőségi pénztárcát is akár.

Én párom szerintem ennek is örülne, bár ez inkább ilyen "aranyos" ajándék, sok haszna nincsen, csak nézegetni lehet: [link] szerintem jópofa :)

2015. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!