Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a szülinapi pénzemb...

Mit vegyek a szülinapi pénzemböl? (Bôvebben lent) 12/L

Figyelt kérdés

Nem szeretném idióta emberek hülyeségét olvasni! Nem arra vagyok kiváncsi hogy elkényeztetett hülyegyereknek meg mit tom én minek nevez engem! 24.000ft kaptam szülinapomra és nem tom hogy mire költsem. Szeretek (tudok is) rajzolni, gordeszkazni, szeretem a zenet de azt nagyon meg azokat a keveropultokat ahol zenet szoktak mixelni

Nagyabol szeretem az osszes telefonos es zenes (stb. Has.) cuccnokat. Van a 2 kedvenc ujsagom a bravo es a bravo girl. Azon is gondolkoztam h elore befizetem valamelyiket egy evre. Csak arra valaszoljatok h az en helyemben mit valasztanatok! A valaszokat elore is koszonom szepen! :))



2015. aug. 1. 17:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

4. válaszóló "nem késő hogy megszeresd a normális zenét"

kinek mi de a mai világban hálisten a "Tuc-Tuc" a divat és az is ugyan olyan normális és ne hidd hogy olyan könnyű egy ilyen "Tuc-Tuc" zenét csinálni tudom mert Dj-vagyok és igaz nem csak olyan aki azt mondja...

2015. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%

Szia! Én is 12/L vagyok én heti zsebpénzt kapok, 4000 forintot plusz a nagyiéktól karácsonyra, szülinapra, névnapra. Van egy kis listám, hogy milyen szépség ápolási cuccokat szeretnék megvenni a közel jövőben és ezeket utána ha van rá pénzem meg is vásárlok.

Íme a lista:

új szempillaspirál

manhattan tus

cc krém

micellás víz

sminklemosó kendő

loreal elsev fibralogy sampon

új she szájfény

ecsetek

új korrektor

arcradír

arcpakolások

szemöldök ceruza

nivea zuhanyzás közbeni testápoló

Amúgy ezenkívül néhány szép új ruha sem árt. :)

2015. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja, és még mielőtt valaki elkezdené hogy minek egy 12 évesnek szemhéjtus, szemöldök ceruza stb. úgyse iskolába hordanám, csak hogy néha otthon kipróbálhassam/gyakoroljam a sminkelést, mert nem akarom, hogy néhány év múlva amikor tényleg ki akarnám festeni magam fingom se legyen, hogy mit hogy kell.
2015. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!