Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretett anyósnak mit vennéte...

Szeretett anyósnak mit vennétek szülinapjára?

Figyelt kérdés
55 éves lesz, es semmi ötletem nincs.. Ami lett volna ötlet, mielőtt eljött volna a szülinapja megveszi magának :D
2015. aug. 16. 17:38
 1/10 anonim válasza:

Parfum? Vagy valami szepsegapolasi dolog?

Esetleg egy konyhai hasznos kisgep?

Konyv is jo ha szeret olvasni. De mivel mi nem ismerjuk nehez olyan modnani ami tuti jo oltet, mondanam, hogy fizesd be egy ejtoernyos ugrasra vagy egy wellnesshetvegere...

2015. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
egy fekete köpenyes, csúcsossapkás babát ami seprűn lovagol :D
2015. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%

temetési ajándékkártyát

vagy egy csúcsmobilt ha aztmondja h. jaj minek ez nekem akkor elvenném tőle, hogy jóvan anyuka igaza van majd én használom

túrabakancsot, hogy húzzon már el a fenébe

söprüt 50 ccm motorral

ha meg tényleg szeretett az anyuka akkor ajándékkosarat ilyen csokikkal avval semmit nemlehet elrontani

2015. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi könyvet, virágot, bort szoktunk, mert azokat szereti.

50. szülinapra fotókönyvet kapott. Réges-régi képeket beszkenneltük, megterveztük, elküldtük és megrendeltük a könyvet. Eddig ez volt a legjobb, amit tőlünk kapott.

2015. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi általában virágot veszünk, imád kertészkedni. Legutóbb két szép óriás begóniát kapott. Azóta kint vannak a kertben és gyönyörűen megnőttek, kivirágoztak. :)
2015. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretett :) imádjuk őt :) okostelefont már kapott, alkoholt nem iszik. Tudom hogy nem ismeritek, de igy talán tudok tőletek ötleteket meríteni :)
2015. aug. 16. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a hobbija, mi érdekli?


Az én anyósomnak musicalre vettünk belépőt - kettőt, hogy legyen kit elhívnia magával, mivel az apósom nem megy el vele ilyesmire, de ő nagyon szereti a musicaleket viszont. Plusz a szokásos kedvenc bonbon, egy üveg minőségi bor.

2015. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fényképezés, de fényképezőt is kapott már.. De köszönöm az eddigi ötleteket :)
2015. aug. 16. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek el színházba.
2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fényképezéssel kapcsolatosan nem csak fényképezőt lehet ajándékozni. Van rengeteg kézikönyv vagy útmutató, esetleg híres fényképészektől albumok, vagy kiállításra bemutató? Illetve vannak különböző fotós tanfolyamok is, amik érdekesek lehetnek.
2015. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!