Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tanácstalan vagyok szülinapi...

Tanácstalan vagyok szülinapi ajándék ügyében.30 éves barátomnak 1 hónap járás után mit adhatnék?

Figyelt kérdés

Még csak két hónapja ismerem, egy hónapja járunk, szóval még annyira nem ismerem Őt.

Gondoltam arra,hogy sütök neki egy tortát,de azon kívül nincs ötletem.

21L


2015. szept. 19. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hobbiját talán már csak megismerted ennyi után. Vegyél neki ebben a témában valamit. Pl. ha szeret olvasni, akkor olyan témáról könyvet, amiről tudod, hogy érdekli.


A torna az nagyon jó ötlet. :)

2015. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egy honap jaras utan eleg lenne egy Boldog Szulinapot, ha meg tortat is kapnek, akkor meg tokeletes lenne.

Vmi szexi rucit vennek estere, vmi jo kis egyedi "lyukas pont ott" bugyit pl., ha nagyon meg akarod ajandekozni. :)

2015. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónap után épp ideje lenne leülni és beszélgetni.
2015. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony amíg nem ismered addig felesleges venni bár mit is. Ha már megismered , nem fogsz itt kérdezni.
2015. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy saját készítésű torta 1 hónapnyi ismeretség után, több, mint elég
2015. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél fel neki pont ott lyukas bugyit este meglepinek. van nálam egy eladó, sosem volt használva. esetleg egy szeretlek feliratos kispárnát. vagy a fiú hobbijához hasonló kis tárgyat.
2015. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!