Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » (SÜRGŐS! ) Apukámnak holnap...

(SÜRGŐS! ) Apukámnak holnap lesz a születésnapja, én hülye pedig azt hittem hogy jövőhét csütörtökön lesz. :Ddd Hihetetlenül sürgősen kéne valami ajándék ötlet! Szóval tudnátok ilyet írni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 16:51
 1/7 anonim válasza:
Süss neki tortát!
2014. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja a torta az jó ötlet. Vagy ha nem édesszájú, vagy már van torta, akkor csináld meg a kedvenc ételét.
2014. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még nyitva vannak a boltok, plázák vasárnap is. Ha nincs a közeletekben ilyen, akkor marad 1-es válasza.
2014. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy palack bor,persze ha szereti...kedvenc színébe venni neki egy pulcsit.Ékszer ha használ karkötő,nyaklánc vagy akár egy torta,illatszer csomag vagy ha olyan hobbyja van akkor ahhoz valamit.Hirtelen más nem jut eszembe.
2014. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :Dd Pont most kaptam zsebpénzt és a suliban is volt vásár ahol árultam úgy hogy holnap anyát elrángatom a városba. :D Vagy a barátnőmmel elmegyek.
2014. dec. 13. 17:03
 6/7 anonim válasza:
0%

Lány vagy?

Akkor vetkőzz le elötte ezen tuti meg fog lepődik.

Ha meg fiú vagy akkor nem szóltam XD

2014. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"ásdelmagad szett"
2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!