Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egyedül a szülinapomon....

Egyedül a szülinapomon. Ötletek? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 eves vagyok es van egy 18 eves baratom, egy eve. Mondta hogy szivesen elvisz moziba vagy vacsorazni vagy barhova szulinapomon, ami nagyon nagyon jol esett, de...Sose volt szulinapi bulim, vagy legalabb valami osszejovetel. Mindig egyedul toltottem. A jelenlegi iskolamban nincsenek baratnoim inkabb csak ilyen kamu baratok, megis a szivem megszakad hogy egymasnak olyan jo bulikat szerveznek hogy hetekig utana az a tema, es en is mindig segitek nekik, es reszt veszek az ilyesmikben, ha kell lufikkal vonulok at a fel varoson, ajandekot is szoktam venni es mindig meghivnak mindenhova. De sose viszonozta ezt senki. A legjobb baratnoimmel (2), megszakadt a kapcsolat mikor masik iskolaba kerultem 1,5 eve, tavolsag es sok mas miatt is amiket utolag visszahallottam. Tudom hogy orulnom kene hogy van egy ilyen csodas baratom, es hogy o velem lesz, de bant a tudat hogy ram senki mas nem gondol, nem erdekelnek az ajandekok, csak maga a szandek jol esne hogy osszehoznak nekem valami kis lanyos estet vagy ilyesmit. Anyanak is feltunt es probal kedveskedni mindennel, de legszivesebben sirni tudnek.

A szulinapomon pont vizsgazni fogok egy masik suliba, hogy atvegyenek, ugyhogy alapbol ideges is leszek.

Az egyik ilyen "baratnom"-nek is most volt a szulinapja januar elejen es el is mentunk egy klubba, nagyon jo volt, ittunk picit, jo volt a hangulat, a torta is meg minden. En mar onmagaban egy tortanak orulnek barkitol..

Valaki van valami otlete mitol lehetne jobb kedvem? Termeszetesen elmegyek a baratommal vacsorazni, csak hianyolom ezeket, faj hogy kimaradok belole..


2016. jan. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Otletem az sajnos nincs de eggyutt erzek veled :) ugyan igy vagyok csak fiuba :)
2016. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én 29 éves fiú vagyok, és nekem egyszer szervezett a kollegamőm egy szülinapi "bulit" megleptek a kollegákkal, és vettek nekem tortát. ez tavaly volt, előtte soha senki nem szervezett nekem ilyesmit, de nem is igénylem. ez szerintem szokás kérdése, és nem ezen múlik, hogy kik az igazi barátaid! :) ha hiányolod, akkor szerintem megemlíthetnéd azoknak akikkel szorosabb kapcsolatban vagy, hogy még soha nem szerveztek neked partyt, és hogy milyen jó lehet esetleg :)
2016. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!