Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek még a...

Szerintetek mit vegyek még a szülinapi pénzemből?

Figyelt kérdés
Annyira nagy dilemmába vagyok már napok óta, hogy mit vegyek a szülinapi pénzemből. Ami biztos, hogy kellett az egy nadrág, egy új táska és kinéztem még 2 pulcsit. Aztán nem tudom, hogy a többit mire költsem, szeretnék okosan és jól dönteni. Költsem a maradék pénzemet is még 1-2 pulcsira vagy felsőre? Amire még régóta vágyom az egy számítógépes játékomhoz való egér. Napi szinten játszom vele és annyira klassz volna hozzá ez a kis plusz. Csak úgy vagyok vele, hogy talán a ruha fontosabbnak tűnik mint egy tárgy, de arra az egérre is hónapok óta vágyom és mint mondtam naponta tudnám élvezni és annyira örülnék neki. Vagy arra is gondoltam, hogy nem költöm el hanem megtartom. Szerintetek mit kéne tennem?
2016. márc. 29. 13:45
 1/2 anonim válasza:

Én nem szoktam elköteni az összeset! Félrerakom és ha valami nagyon megtetszett viszont nem veszik meg nekem, akkor a saját pénzemből megveszem.

Viszont ha napi rendszereséggel használod/használnád az egeret,akkor szerintemazt is érdemeslenne megvenni.

:)

2016. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor arra költöm a pénzt, amit egyébként nem vennék meg és vágyom rá. Hiszen az egy ajándék. Én megvenném az egeret.
2016. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!