Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet? (szülina...

Szerintetek jó ötlet? (szülinapi meglepi)

Figyelt kérdés
A barátom 18 èves(nem tartja meg) lesz ès csináltatok neki(nekünk) Mr. Perfect ès Mrs.Perfect pólót ès rendeltem neki egy vagány tortát ....
2016. ápr. 24. 11:55
 1/5 anonim válasza:
Végülis nem olyan rossz, mondjuk a poló felirata erős kicsit
2016. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó móka lesz kidobni azokat a pólókat, amikor majd szakítotok. :'D


Én úgy vettem észre, hogy bár az eladós oldalak tele vannak ilyen páros pólókkal, de nem igazán hordja őket senki. Én még az utcán senkin sem láttam ilyet, de ha meglátnék egy fiatal párt Mr Perfect és Mrs Perfect pólókban, akkor akaratlanul is elröhögném magam. Szerintem ciki. De ez csak az én véleményem. :D Ha én kapnék ilyet, biztos jól esne, de én sem merném felvenni, mert mindenki megbámulna.

Meg így igazából nem neki veszel ajándékot, hanem veszel valamit magadnak, aminek a másik fele az övé, de az a lényege, hogy rajta mindenki lássa, hogy a te pasid, te meg vagánykodhass vele, hogy te vagy a csaja. Kvázi magamutogatás, meg a kapcsolatotok villogtatása. Bár ennyi idősen mindenki ezt csinálja. :D

De inkább vegyél neki egy rendes pólót, Star Warsosat, hiphoposat, tökmindegy, valami olyat, ami a hobbija, amit szeret, amit hordani is tud, ami nem ciki a haverok előtt, és amit nem kell elégetnie, ha esetleg nem maradtok együtt.

2016. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló :) igen szerintem is ez a te velemènyed èn már láttam párokat ;) hasonló pólókban :) ès baj az ha reklámozzuk a kapcsolatunkat ?
2016. ápr. 24. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen pólókat max esküvőn tudok elképzelni, ott van mr és mrs felirat.

A pólójó ötlet, de más felirattal.

2016. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Star Warsos pólö jobb lenne.
2016. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!