Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tehetném emlékezetessé...

Hogyan tehetném emlékezetessé a barátom születésnapját? Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
27 éves lesz, lassan egy éve vagyunk együtt. Sok mindent szeret, de nem tudok semmi azokkal kapcsolatos ajándékot venni, nem szereti az elcsépelt dolgokat, mint pl feliratos bögre, törölköző. A születésnapján ráadásul a szüleihez megyünk vidékre, így előtte kell megoldani az ajándékozást. Nagyon nehéz venni neki, nincs egyszerűen ötletem, eddig ingre gondoltam, amit együtt vennénk, amit választana. Válogatós ugyanis egy kicsit a drága. :)

2016. jún. 27. 00:02
 1/3 A kérdező kommentje:
azt lefelejtettem, 22 éves vagyok :)
2016. jún. 27. 00:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Születésnapján szakíts vele.

Örök életében emlékezni fog rá...!

.

Neked jobban kéne ismerned a lehetőzégeket, mint nekün, mégis tőlünk kérsz tanácsot. Ebből arra következtethetek, hogy mégsem ismered olyan jól őt, mint hiszed.

Érdeklődési köre, anyagi lehetőségeid, mind mind meghatározója a kérdésedre adható HELYES válasznak, ezeknek viszont EGYEDÜL TE vagy tudója közöttünk.

2016. jún. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ede1219 ***** válasza:

Pozitív terhességi-teszttel.


A többiben egyetértek dubitus kollégával.

2016. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!