Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon szégyellem magam!...

Nagyon szégyellem magam! Elfelejtettem a párom születésnapját! Mit lehetne venni neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szégyellem magam,minden időmet lekötött a vizsgaidőszak, így teljesen elfelejtkeztem a párom születésnapjáról, tíz nap múlva lesz, 25 (F)., de még lesz vizsgám addig, úgyhogy nem tudom egyből intézni a vásárlásokat. Egyszerűen ötletem sincs hogy mit vegyek neki, pedig idén valami tényleg maradandót szerettem volna. Tortát fogok neki sütni, az már biztos ! :) Esetleg tudnátok mondani tippeket? Tudom hogy nem ismeritek, de hátha mégis van valami ötlet amiből tudok meríteni!

Előre is köszi!



2015. jún. 29. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Minden ember más, hiába mondjuk, hogy vegyél neki koktélkészletet, ha sosem iszik, vagy barkácscuccot, ha sosem akar csinálni semmit...

Az én férjem az élményajándéknak Nálunk nagy sikere volt a Hungaroringes vezetéstechnikai tréningnek. Mondjuk ezek nem olcsók, nem tudom mennyit akarsz rászánni :)

2015. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
11%
Vegyél neki egy olyan dolgot (esetleg ékszert) ami egy közös élményt ábrázol, hidd el, az ilyen minden nő kedvence :)
2015. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Második: a kérdező a nő. :)

Kérdező, én egyszerűen megkérdezem tőle mindig, mit szeretne, mert sajna náluk az ékszer meg hasonlók kilőve. Tavaly pl. óriás barkácsszettet kért, de volt már olyan, hogy gyalugépet, hasonlókat, amiket fejből nem tudtam volna. :D

2015. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Te lány vagy vagy fiú? És hány éves mert ha ezeket az adatokat megadod volna pár ötletem neked aminek 98% hogy tetszene neki.
2015. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 nap múlva lesz, akkor nem felejtetted el :)

Koncertjegy? Vagy valami hasonló, amit szeret, színház, kiállítás. Wellness hétvége. Masszázs. Ha van valami hobbija, akkor ahhoz kapcsolódóan valami.

2015. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez annyira álszent kérdés! Mit szégyellsz? 10 nap múlva lesz, addig még bármit vehetsz, vagy készíthetsz neki!
2015. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak ismered annyira hogy tudd mit szeret. Sosem értettem ezeket a kérdéseket, mintha idegenek járnának együtt. Vegyél neki mákdarálót, biztos örülni fog.. vagy nem. Gondolkozz!

Itt ülsz a net előtt, üss fel pár webáruházat és rendeld meg ami kell, 1-2 nap alatt kiszállítják.

2015. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 nap múlva lesz: nem felejtetted el! Még akár egy meglepetés bulit is lehet szervezni addig.
2015. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

20éves lány vagyok, kb 8-10 e ft-ot tudnék költeni most, tudom hogy nem túl sok.

9:10azért mert mire ráérek majd mászkálni már csak 1-2nap lesz a szülinapjáig, ami elég húzós.


Koncertekre szeret járni, most megyünk majd fesztiválra, gondoltam rá hogy valami olyasmi kellene amit ott tud hasznosítani.Gyűjti a CDket, (bár nem fanatikus), de utoljára is CDt kapott tőlem, ezért azt most nem szeretnék. mini szerszámkészletet is kapott màr, a nagyobbak most túl drágák nekem. Az a baj megvan mindene, amit szeretne egyből megveszi mindig ráadásul az ékszereket (nyaklánc, bőr karkötő) is ellőttem már 1-1alkalomra :S


Már megérte kiírni a kérdést, mert bevallom, a webáruház eszembe sem jutott.

2015. jún. 29. 09:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján azt hittem, hogy ma vagy tegnap volt a születésnapja nem 10 nap múlva... Hol van az még. Egyébként szerintem jó ajándék az élményajándék (bár én lány vagyok, de 2 éve örült neki a párom). Például mi szeretünk kiszabadulós szobába menni viszont nem vett fel a pénz így ez marad ünnepekre. 2 éve pl egy olyan "csomagot" ajándékoztam, amibe a kiszabaduláskor egy tortával várták és boldog születésnap dekorációval. Ráadásul így csomagban ugyanannyiba került, mintha simán elmentünk volna, mert a születésnapos "ajándéka" az akció ha a szabadulás napján van ténylegesen a születésnapja. Mi jól szórakoztunk. Most idén a 30. születésnapja lesz. Erre már spórolok egy ideje, mert egy új órát szeretnék venni neki, mert hónapok óta mondja, hogy már nagyon elhasználódott a még ballagásra kapott órája, de sajnálja rá a pénzt.


Egyébként a te párod, neked kell ismerned. Mert akár bejöhetnek a képbe a hobbival kapcsolatos ajándékok vagy olcsó de "aranyos" ajándék a kuponok. (neten vannak rá ötletek, de kb az összes valami intim "felajánlás") Vagy meglepetés buli szervezés, itt már maga a megszervezés is lehet maga az ajándék, mert nem kis meló, főleg ha helyszínt is biztosítasz.

2015. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!