Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek az unokatestvéremne...

Mit vegyek az unokatestvéremnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
11 éves lesz és lány. Szeret olvasni (nem tudom milyen könyvek érdeklik mostanában, egy csomót olvasott már pl.Tea Stiltont meg ezeket az egeres könyveket mind kiolvasta), szereti a cicákat, azt hiszem szeret rajzolni, bár nem tudom, rég nem találkoztunk. Mindene megvan, amire szüksége van. Gondoltam veszek neki csokit, de még kéne valami...
2016. jún. 29. 12:25
 1/1 anonim válasza:

Csinálj neki ajándékot. Pl. Hobbi boltban vegyél egy sima fadobozt és díszítő elemeket vagy azokat is csinálhatsz magadnak. Otthon díszítsd fel a dobozt. Jó lesz neki ékszer tartónak pl vagy csak valami apróságoknak. :-)


Vagy egy sima képkeretet is díszíthetsz üvegfestékkel és tegyél bele közös képet. :-)


Könyvben neki esetleg a Ropi naplója vagy Leiner Laura könyvek lennének jó korát tekintve :-)


Sok sikert! ;)

2016. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!