Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » ANyukám születésnapja pár nap...

ANyukám születésnapja pár nap múlva lesz. Egy SOS ajándék kellene neki. Valakinek egy ötlet?

Figyelt kérdés
Már a negyvenes éveiben jár, a virágcsokrok mellé még kellene neki valami a családja nevében. Esetleg valami olyasmi, amit a nyaraláson is tud hasznosítani?

#születésnap #ajándékozás #ajándék anyukáknak #ajándék nőknek
2016. aug. 1. 10:14
 1/3 vivi1212 válasza:
Hát, ha a nyaralást veszem figyelembe,akkor össze lehetne állítani egy ajándékcsomagot amiben van pl. valami különleges naptej,krém,egy törülköző,meg apróságok,tehát olyan kozmetikai cuccok,amiket használ/szeret. Mindez egy dekoratív táskában.
2016. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak vettem egy fa képkeretet kifestettem kidíszítettem és beletettem egy képet a családról.Te kagylókkal meg csigákkal kidíszíthetnéd és elvihetné a nyaralásra és ott látna rajta titeket.Márha egyedül megy.Remélem tudtam segíteni!Sok sikert!
2016. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2016. aug. 3. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!