Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kérek egy új Vans cipőt de tavaly is azt kaptam. Most drágábbat néztem ki és lehet nem kapnám meg ezért nem is hozom fel. Esetleg valaki tud más ilyen jellegű ajándékot??

2016. aug. 8. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne arra koncentrálj mi drágább. Mire van szükséged? Én pl soha nem kérrk semmit. Őszintén nem lenne pofám. Eltart anyum a fizetéséből és még kérjek is valamit? Úgyis ad valamit, én pedig örülök annak. Emellett suli mellett dolgozok, hogy tudjak ruhát, cipőt, bármit venni. Próbáld ki, hidd el, később többre viszed vele mint a "kéréssel"...
2016. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szerintem, ha van használható cipőd, akkor felesleges kérni egy újabbat, ami drága is. Helyette a pénz még jól jöhet másra, ha tényleg nincs semmi ötleted. Vagy úgy érzed, hogy nincs szükséged semmire, teljesen jó. Nem kell kényszeresen valami drágában / nagy ajándékban gondolkodni, csak azért, mert jön a szülinapod. Valami kis apróságot meg valószínűleg kapsz. Meg lehetnek jó élményeid is pl., hogy megünnepled a családoddal, vagy a barátaiddal. Én pl. ruhát, kaját, meg hasonló dolgokat nem is nagyon szeretek / kérni kapni, mert arra úgy se nagyon emlékezek. Azt inkább akkor, ha szükség van rá. (Jó, kaja alatt értsünk valami különlegesebbet, de talán érted, mire akarok kilyukadni ezzel.) 20-30 ezres vans cipő úgy is felesleges szerintem, de persze mindenki maga döntsd el mit szeret, vagy mire van szüksége.

Mikor lesz a szülinapod? :)

2016. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pénzt kérj.Az bármikor jól jöhet.
2016. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még egy voks a pénzre.
2016. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
"Ilyen jellegű"? Mármint olyan jellegű, ami drága, felesleges, de lehet mutogatni a haveroknak és menőzni vele?
2016. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

először meg kéne beszélni,hogy kb mekkora összegben gondolkoztak. mert addig nehéz bármit mondani.

nyilván olyat amúgy, amire szükséged van . ruhák,könyvek,valami kiegészítő a számítógépedhez stb.. vagy ha sportolsz valamit akkor azzal kapcsolatban.

ha nincs semmi amit szeretnél,akkor kérj pénzt vagy vásárlási utalványt. abból később is tudsz venni hasznos dolgot.

2016. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tavalyi cipőd már tönkrement?

Szerintem is gondold végig, hogy mire van szükséged. Aztán azok közül válaszd ki, ami a leginkább kéne. Nemcsak ruha lehet, de valami hobbihoz, sporthoz kapcsolódó, vagy könyv.

2016. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pénzügyi határokat nem ártana tudni előtte
2016. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
És ha nem kérnél semmit? 19 éves vagyok, és soha, semmit nem kértem születésnapomra, de még más ünnepekre sem. Nekem nagyon elkeseredettnek tűnsz, ha már gyakorin kérdezgetsz vadidegen embereket, hogy mit kérj. Ha nincs szükséged semmire, nem jut eszedbe olyan dolog, aminek most örülnél, hagyd, hogy a szüleid meglepjenek! Lehet, hogy sokkal jobbat találnak ki neked :)
2016. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hű de jó érzés lehet eljátszani az "én soha nem kértem semmit, nem vagyok pofátlan" szerepet. "Milyen jó a családdal/barátokkal ünnepelni" ja csak 14 alkalomra lehet uncsi ugyanis rengeteget vagyok a családommal és nem is különleges alkalom a családomnak:|
2016. aug. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!