Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 12. szuletesnapomra mkt...

Emese kajtár kérdése:

12. szuletesnapomra mkt kerjek aputol?

Figyelt kérdés
Erdekelnek a lovak,telefonok,es a zene is. En lovagolni szeretnek de nem engedig ezert valami loval kapcsolatosra gondoltam de semmi nem jut eszembe a telefonom tonkrement.apa elektromos rollert szeretne venni de nekem az nem jon be sos
2016. szept. 26. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ponicikli
2016. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Mosómedvét, hogy ne unatkozz.
2016. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem egy jó gépet.
2016. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
61%
Bocsánatot.
2016. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy Ps4-et az én címemre.
2016. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
ékezeteket
2016. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:

@16:21


Az nem jo, a papanak sincsenek ekezetei.

Kerestek mar a Vatikanban is, de annak a papanak sincsenek. Valaki ellopta oket.

2016. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Látom legtöbben gúnyt űznek ebből a kérdésből. Emberek! Mindannyian voltunk/vagyunk/leszünk 12 évesek. Úgyhogy aki a Gyakorit szórakozásból nézegeti és/vagy "buliból" válaszolgat rajta az egy analfabéta. Minden kérdés komolyan kéne venni.

Hogy válaszoljak is: Kérj Bluetooth hangszórót (persze ehhez telefon is kell), vagy ha már a lovak érdekelnek, valami lovas (pl.:) naptárat, mert az hasznos is.

2016. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó tudod mit jelent az,hogy analfabéta?
2016. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző előtti vagyok!

Nem kívánok veszekedni egy internetes oldalon. Egyébként is: azt jelent, amit. Mindegy ki mire használja ezt a szót kedves válaszoló. Ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor kérlek ne velem veszekedj! És hogy idézzek az "analfabéta" jelentésére:


"...nagyon rosszul, vagy egyáltalán nem tud se írni, se olvasni" Az előttem válaszoló emberek nem tudnak se írni, se olvasni: Nem írnak értelmes, komoly válaszokat. Nem tudják értelmezni a kérdést: nem tudnak olvasni. (Tisztelet a kivételnek!)

"...vagyis el tudja olvasni a betűket, a szavakat, de a szöveget, amit olvas, nem érti."


Ha a kedves előttem válaszoló még mindig engem szid (a kérdésből úgy vettem ki), már ne tegye.


Egyébként: 13 éves vagyok. Ezt csak úgy mondom :)

2016. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!