Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állatot...

Szerintetek milyen állatot kérjek?

Figyelt kérdés
Már van egy Bischon Havanes kutyám 5 éves is az apukámnak volt vagy 105 db állata vagy több nagyon állat barát úgy mint én egy törpe nyúlon gondolkoztam mert nem sok a tartása...stb hogy szerintetek is jó a törpe nyúl mennyi a tartása pénzben mit kell róla tudni ezeket mind tudom de hogy ti is le írnátok?
2014. nov. 20. 15:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam oda mondnátok nagyon mini törpe nyúlat ami nem nagyon nő meg?
2014. nov. 20. 15:49
 2/12 Paranoid Eye válasza:
83%
Szerintem tarts baktériumot...
2014. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
hát oroszlán nyuci, meg szines törpe ők elég kicsire nőnek
2014. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kosorrú mini se lesz nagy. Tartása attól függ, hogy akarod tartani. Ha wc-re szoktatod csak abba kell fapelletet venni, ami mondjuk 800 Ft másfél hónapra, de ha budapesti vagy, van olcsóbban is, ha kell, megírom hol. És a ketrecbe ilyen puha kilépő, vagy lábtörlő szerűséget rakhatsz, csak bolyhos ne legyen, hanem sima, és az alja lehetőleg legyen keményebb, hogy ne tudja felkaparni... Kell széna is, 2-3 db egy hónapban. 300 Ft/db Száraztáp: 200-300 Ft De ez 2 hónapra biztos elég. Ez egy 1,5 kg-os nyuszi adagja. Tehát olyan 1500 Ft havonta. Plusz nyalósót vehetsz neki, de az több hónapig elég, 200-300 Ft körül van, meg egyéb finomságokat.
2014. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és évi oltás myxomatózis ellen, 3000-4000 Ft.
2014. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ a negativas kommikat nem veszem fel bocsesz (elflejtettem oda írni a seg hü lyéknek :D) Paranoid Eye
2014. nov. 20. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
A holland a legkisebb a törpenyuszik közül. :)
2014. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
zsiráfot
2014. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úristen nem tud olvasni negativ kommikat nem kérek... de amugy azt a szádba... stb...
2014. nov. 21. 00:20
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Pedig igazuk van a negatív kommentelőknek: ennyi információ alapján hasznosabb választ ne várj. Ha értelmesebb válaszokat szeretnél kapni, az a minimum, hogy leírod mennyi időt és pénzt tudnál a leendő jószágra szánni, van-e olyan jószág, amit abszolút nem szeretnél (pl. ne legyen túl sok lába) és van-e valami olyan tulajdonság, amit szeretnél (pl. legyen tollas vagy interaktív vagy szobatisztaságra tanítható).


Törpenyúlról még 2 dolog jutott eszembe, ami még itt nem hangzott el:

- Olyan, hogy "toy nyuszi" nincsen. Az általában kereskedői fogás a túl korán leválasztott, meghatározhatatlan méretű és fajtájú nyuszik eladására.

- Érdemes lenne felhajtani egy jó(!) tenyésztőt és tőle beszerezni a nyulat. Így biztos, hogy testileg-lelkileg egészséges nyuszit kapsz.

2014. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!