Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A párom születésnapjára...

A párom születésnapjára karkötobe glaviroztatnek, de mit?

Figyelt kérdés
Vettem a paromnak egy kaucsuk ezüst karkötőt van benne egy téglalap alakú rész ezüstből abba szeretnék glaviroztatni.. Először olyasmire gondoltam hogy nagyon szeretlek vagy ilyesmi de aztán rájöttem hogy ettől kulonlegesebbet és szemelyesebbet szeretnék... Aztán jött az ötlet hogy "egy életen at" mert mindig ezt mondja esténként de valamelyik nap nagyon meglepett ugyanis egy kerdessel vagyis ötlettel állt elem, aminek a lényege az hogy megbeszeltuk hogy ha meghalunk hamvasszanak mindkettőnket és egy urnában keverjék össze a hamvainkat.. Nagyon meghatodtam mikor ezt felhozta ugyh most ennek tükrében hogy nem egy életre tervezünk hanem tovább kellene vmi rövid frappáns és kifejező mondat de sajnos semmi ötletem :(

2016. nov. 5. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Gravir*
2016. nov. 5. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem választhat el


Ami akár arra is utalhat, hogy még a halál után is együtt lesztek. De átvitt értelemben is van értelme. Meg persze a hétköznapi megpróbáltatásokra is utalhat. Szóval sok mindenre.

2016. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. nov. 5. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Örökre/Örökké együtt?
2016. nov. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy nem túl kicsi betűkkel is ráférjen.

Nekem elképzelhető:

öszzekerüléstek dátuma [(év, hó, nap)-tól örökké].

2016. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy gumi "karkötő" nagyon ritka és rendkívül elegáns ajándék. Jól gondold át a szöveget.
2016. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Az utolsó kommentet nem tudom mire vélni némi iróniát erzek benne.. Lehet hogy csak egy "gumi karkötő" de 25.000ft volt xd

2016. nov. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!