Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most leszek 10 éves (pls ne...

Kingalujza kérdése:

Most leszek 10 éves (pls ne azzal foglalkozzatok hogy hány éves vagyok) hol tartsam a szülinapom? Többi lent C:

Figyelt kérdés

Szóval most leszek március végén 10 éves és semmi féle képpen nem játszóházban szeretném tartani. Csak osztálytársakat hívok + a két tesóm összesen 9-en leszünk.És szigathalmon lakunk de az osztálytársaim taksonyiak. Valami közeli helyet szeretnék. Állatokat szeretem. Az osztálytársaim nagyon "vagánynak" hiszik magukat xD ne valami babás helyet írjatok lécci!


az ÉRTELMES válaszokat előre is köszi!

hibák ezért vannak ha vannak: az ágyon ülök laptoppal az ölemben és a macskám itt mászkál rajtam meg a laptopomon



2017. febr. 19. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Plázákban vannak játszóházak. Érdeklődjetek ott, az elég olcsó
2017. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia! Esetleg egy gyerekbarát étteremben, vagy nálunk lehet suliban termet bérleni. Sok tanár szokta a város különböző iskoláiban kibérelni pár órára az osztálytermet és a tornatermet is.

Esetleg bowling pálya... ;)

2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
lézerparty, a gyerekeimnél most ez a gigamenő
2017. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a vadasparkok ilyenkor még nem a legkellemesebb terepek, mert lehetnek csúszósak, sárosak, lehet hideg, eshet az eső, fúj a szél - szóval nem buli.

A játszóházak jó helyszínnek bizonyulhatnak - bár azt nem igazán szeretnéd: Lurdy, Budaörsi KIKA, Eleven Park, de az otthoni 'házibuli/zsúr' is tud szuper lenni.

Nekem harminc éve otthon tartottuk, mindenki jól érezte magát - még évekkel később is téma volt :)

Vagy megkérdezhettek vmi. különlegesebb helyet, klassz létesítményt (Csodák Palotája v. múzeum interaktív kiállítással), h. nincs-e kis csoportos tárlatvezetés és megvendégelés. Utána elmehettek gokartozni :)

2017. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
41%
Köszönöm a válaszokat! Találtunk egy jó helyet ahol tarthatjuk😉
2017. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!