Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit tennétek, ha közeledne...

Ti mit tennétek, ha közeledne a szülinapotok, de nem lennének barátaitok, parkapcsolatotok és a családoddal se lennél jó viszonyba?

Figyelt kérdés

Mégis hogy tudnám megszervezni vagy milyen programokat, hogy ne itthon rostokoljak egész nap?

Minden segítséget megkoszonok! :)


2017. márc. 28. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kettőnek mi köze egymáshoz.

Menj és ünnepeld meg magadat. Csinálj olyasmit, ahol te vagy a középpontban, pl. készttess profi fotósorozatot magadról.

2017. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz csinálni?

Én megvenném a kedvenc sütimet, a kedvenc italomat és otthon egy jó film társaságában elfogyasztanám őket. Meg mindenfélével kényeztetném magam. Pl. fodrász, masszázs.

De elmehetsz egy kiállításra. Akármi, ami érdekel, amit szeretsz.

2017. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csinálok belőle problémát, ez is olyan nap, mint a többi.
2017. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor neked nincsenek barátaid és a családoddal se vagy jóban?
2017. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Nem tudom a kettőnek mi köze egymáshoz. "

Csupán annyi, hogy általában az emberek, úgy ünneplik a meg szülinapjukat, hogy elmennek valahova bulizni, biliárdozni stb. vagy a család rendel tortát emg gyertyát és kihozzák, odaadják az ajándékaikat stb. Na már most lehet én látom rosszul, de ezek körül egyiket se lehet egyedül megcsinálni......

2017. márc. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!