Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most leszek 13 éves és lány...

Most leszek 13 éves és lány vagyok. Mit kérjek születésnapomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy mit kérjek. Igazából, élményeket szerettem volna kérni, ( pl.vidámpark,külföldre utazás.) de ugye a vidámpark már bezárt Budapesten, máshol pedig nem igazán tudok vidámparkot. Külföldre pedig nem tudnak elvinni a szüleim mert sok dolguk van nyáron is. Azért mégis csak a szülinapom , tehát akkor valamit mát csak szeretnék kérni. Valami ötlet valakitől? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 9. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bécsben és Debrecenben is van vidámpark.

Van sok kalandpark vagy élményfürdő, ha ezeket is szereted.

2017. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Írtad nyáron is sok dolog van... Talán az 1 napos valamilyen kirándulásra mennék, a helyedbe.
2017. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Poroszlón van a Tisza-tavi Ökocentrum. Elképesztően gyönyörű és érdekes is. Mi télen voltunk, eső is volt, szóval csak egy részét láttuk, de nagyon tetszett. Vannak előadások az állatokkal, vannak természetről szóló speciális 3d-s filmek, tök jó kiállítások. Lehet nézni vidra etetést, nagyon jópofák, mindenféle trükköt is tudnak. Szerintem állati jó hely, nézd meg a honlapját.
2017. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon , nagyon szépen köszönöm nektek, elképesztően hasznos dolgokat írtatok. :) Az Ökocentrum nagyon megtetszett, szerintem oda fogunk menni. :)
2017. júl. 16. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!