Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan lehetne egy tortán...

Hogyan lehetne egy tortán ábrázolni mindezt?

Figyelt kérdés

Lakásavatóval egybekötött kerek számos születésnapi parti lesz. Első lakás és most költözünk össze is végre.

Össze lehet hozni ezt egy tortában úgy, hogy jól is nézzen ki?

Kérlek segítsetek, szeretném, hogy tökéletes és emlékezetes jó emlék legyen. Nagy lépés ez nekünk. :)

Előre is köszönöm az ötleteket, linkeket!



2017. aug. 3. 10:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért valami infó nem ártana. Kinek lesz szülinapja? Hány éves? Van-e valami rá nagyon jellemző dolog? Mert enélkül annyit lehet írni, hogy írják rá az évszámot, vagy, hogy boldog szülinapot :)

Van a lakásnak, háznak valami jellegzetessége, amit meg lehet jeleníteni a tortán??? Én pl. el tudok képzelni olyat, hogy a torta oldala krémmel úgy van díszítve, mintha cserepek lennének. De ha egy lapos tetejű társasházba költöztetek, akkor ez ugye nem passzol.

Az utcanévtábla ötlet nem tetszik? Akár el is lehet tenni majd utána emlékbe. Legalábbis nekem az ilyen csoki, marcipán díszek simám megmaradnak bármeddig.

2017. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én ez esetben egy sima kör alakú tortát csináltatnék, marcipán bevonattal. vagy térbeli kis marcipán házat csináltatnék rá, vagy síkbeli marcipán házat. a szülinapi részt gyertyával oldanám meg. esetleg a torta oldalára a neveteket ráírnám, és a szülinapos neve fölé tenném a gyertyát... de valóban, ha bemész a cukrászdába, vagy ha magánemberrel is csináltatod, biztos hogy lesz ötlete :)
2017. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kör alakú helyett téglalap alakú tortát kérnék, hosszúkásat, hogy ajtóra hasonlítson, a tetejére pedig díszítésnek nagyon szépen cukormázból megcsináltatnám a névtáblát, ami majd az ajtóra is kerül, természetesen a nevetekkel együtt.

Alá pedig a kerek szülinapi számot, mintha a lakás házszáma lenne.

2017. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy akár síkba akár térben egy házikó(ha van rá lehetőség hasonló, mint az eredeti) és feldíszítve, mintha egy parti lenne😁

Ezt kiegészíteni utalásokkal a házavató és szülinappal kapcsolatba

Remélem tudtam segíteni :)

2017. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!