Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan csaljuk el az ünnepelte...

Hogyan csaljuk el az ünnepeltet a meglepetés bulira?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek tervezünk egy meglepetés szülinapot, de nagyon tanul mert maradtak vizsgái (külföldön mások a vizsgaidőszakok) és nem nagyon jön el sehova ha hívjuk.

Viszont az is fontos lenne, hogy pl egy kicsit kisminkelve jöjjön :D itt lesz a fiú aki tetszik neki és nem szeretnénk ha kényelmetlenül érezné magát ha úgy jön el hogy felvan kötve a haja meg na... szóval remélem értitek. Nem igénytelen a lány ne értsetek félre :D


ti akik csináltatok már meglepi bulikat hogy szerveztétek oda az ünnepeltet?


előre is köszi a válaszokat, bármilyen tippet szivesen olvasok nem muszáj csak a kérdéssel kapcsolatban.

szép estét!



2017. aug. 31. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Eljönnél velem egy szórakozóhelyre, hogy megünnepeljük a születésnapodat?" Hogyha nálad lesz a buli, akkor mond meg neki, hogy valamit otthon hagytál, ezért jó lenne, hogyha elkísérne, mert félsz egyedül, hogyha viszont másnál lesz, akkor mond azt neki, hogy őt is meghívtad ezért el kellene menni érte. Szerintem be fog válni. Sok szerencsét. :)
2017. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ilyen hasonló lesz végül, egy barátnőnkkel jönnek el épp értem, és nálam lesznek az emberek a teraszon! :D

Huha nagyon izgulok, köszi szépen! Remélem sikerül

2017. szept. 1. 11:07
 3/5 anonim válasza:
Majd meséld el sikerült e
2017. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:) Majd ha kijózanodtál a buli után, akkor leírnád, hogy sikerült-e? Kíváncsi vagyok. :D
2017. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj de kedvesek vagytok! :')

Sikerült, semmit sem sejtett, nagyon nagyon megörült, elsírta magát a kis aranyos. Szuper volt minden, olyan boldog vagyok! :D

Köszi a segítséget :) tökéletes volt

2017. szept. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!