Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a szülinapomra? 14/l

Mit kérjek a szülinapomra? 14/l

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés van el is olvasgattam egy párat de azokban csak olyanok voltak amiket nem szeretnék vagy már van olyanom.

Amit ne írjatok:

Ruha(mivel azt megveszik úgy is), pénz(nemtudok mit kezdeni vele), bútor, szépítkezési cuccok(mivel nem használok ilyeneket), könyv(most nagyon sokat kaptam/vettem), nem szoktam gépezni telefonozni ilyesmi szóval semmi elektronikai dolog, és semmi közlekedési eszköz(mert van biciklim, gördeszkám, rollerem és ezek pont elegek nekem), élményt sem szeretnék mivel nem annyira szeretek eljárni otthonról.

Ezeken kívül nincs semmi ötletem pedig valamit mondanom kellene.

Magamról: szeretek kreatívkodni( de abból is elég sok dolgom van pl. fonal, gyöngy, agyag meg ilyesmik).



2017. szept. 17. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem ma volt a szulinapom, pontosan 3 oraja unnepeltuk. szerintem ne kerj semmit! en nem kertem, nekem az esett nagyon jol hogy a csaladom miattam osszegyult :)

de ha nagyon szeretnel keri valamit akkor nekem ma a legnagyobb meglepetesem egy husevo noveny volt amit nekem kell felnevelnem! nagyon tetszik nekem, 1 ora mulva el is ultetem!:D

(bocsi az ekezetekert)

2017. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked még nem volt, akkor kérj egy hörcsögöt (ketreccel, házzal, forgóval...)!

Jobb ma egy hörcsög, mint holnap! Mert:

- nem kell sétáltatni!

- intelligens (nem beszél)!

- viszonylag keveset kell vele foglalkozni: ha naponta csak fél órát szánsz rá, már akkor is imádni fog!

- keveset eszik, olcsó a tartása!

- ha törpehörcsögöt veszel, a szagát (helyesebben: illatát) se nagyon érzed!

2017. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

társasjáték

szép ágynemű/ágytakaró

fényképezőgép(elektronika de mégsem)

2017. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor kérjél élményt. Az emléke örökre a tiéd marad. Találj ki valamit, hova szeretnél elmenni a családoddal, vagy mit szeretnél velük csinálni. Vagy kérj egy bulit a barátaiddal.
2017. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Sokan azt mondanák:ne kérj semmit,kapsz,amit kapsz,meglepetés lesz.

Nem meglepődni kell,hanem valami hasznosat kapni-gondolhatod most.Én is ezt mondom-de az ellenvélemény:mindent lehet hasznosítani,csak tudni kell a módját.

Az valóban furcsán hangzik,hogy a pénzzel nem tudnál mihez kezdeni.A szépítkezőszer tényleg fölösleges lenne.Könyved van ,rengeteg,ez jó,nekem is,de talán kérj olyat,ami még nincs és amit érdemes elolvasni-biztos van ilyen.

De én a leginkább azt mondom:ne kérj semmit,ha nincs szükséged semmi újra,ne vegyetek fölöslegeset csak mert szülinap van-nálunk nincs nagy születésnapozás,ajándékozás sincs-nem ünneplünk,legfeljebb gondolunk arra,ennyi és ennyi idősek lettünk.


A kreatívkodással ötletet adtál,amit köszönök.

2017. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Ugy latszik ki van nyalva még a s#-ed is, penzt kerj kesobb majd jo lehet.
2017. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor elég a torta is gondolom..

am szülinapra általában nem kérni szoktak, hanem adni (vmi szívből jövőt jóesetben). Kirándulás kalandpark stb egyébként mindig szóva jöhet az örök élmény

2017. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérj valami klassz növényt/gombát, olyan cuki gülü aranyhalat vagy ilyesmit. :3 Tök jó felnevelni, ráadásul lerajzolhatod vagy készíthetsz róla szobrocskát. Meg lehet, hogy csak én szeretem, de kérhetnél kirakót vagy kártyát.
2017. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy cicát. *-*
2017. szept. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Izévoka válasza:
20%
Mű faszt már nagy kis làny vagy
2017. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!