Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a szülinapomra? 14/l

Mit kérjek a szülinapomra? 14/l

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés van el is olvasgattam egy párat de azokban csak olyanok voltak amiket nem szeretnék vagy már van olyanom.

Amit ne írjatok:

Ruha(mivel azt megveszik úgy is), pénz(nemtudok mit kezdeni vele), bútor, szépítkezési cuccok(mivel nem használok ilyeneket), könyv(most nagyon sokat kaptam/vettem), nem szoktam gépezni telefonozni ilyesmi szóval semmi elektronikai dolog, és semmi közlekedési eszköz(mert van biciklim, gördeszkám, rollerem és ezek pont elegek nekem), élményt sem szeretnék mivel nem annyira szeretek eljárni otthonról.

Ezeken kívül nincs semmi ötletem pedig valamit mondanom kellene.

Magamról: szeretek kreatívkodni( de abból is elég sok dolgom van pl. fonal, gyöngy, agyag meg ilyesmik).



2017. szept. 17. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#1 voltam

Szia! Kiderült hogy késett egy csomag a szulinapomrol. Ha van ritmus értzéked, akkor kérj valami hangszert! a csomagban egy gitár volt, nagyoon örülök neki! Tök menő ha megtanulsz gitározni! ;) Én már el is kezdem :D

2017. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
28%
Műpélót, vagy igazit
2017. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kérj inspiboxot! Csorba anita shopjába van, az egy kreatív doboz. Abból lehet alkotni.
2019. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!