Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 60. szülinapra mit vigyek?

60. szülinapra mit vigyek?

Figyelt kérdés
Szomszédról van szó, vacsorameghivás hozzájuk.

2017. nov. 7. 16:26
 1/2 anonim válasza:
100%
1 üveg jó minőség bor?
2017. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A bor szerintem is jó ötlet. Férfinek valami száraz, testes vörösbort, hölgynek édes fehérbort, egy csokor virággal körítve. Ha jól el vagy eresztve, és nem gond 10'000 Ft körül költeni, akkor vihetsz egy üveg portóit is, de keress valami jó fajtát. Idén kaptam egy üveg Calem-i, tíz éves bort, nagyon finom volt.


Ha sörös az ünnepelt, akkor kereshetsz valamilyen érdekes kézműves sört. Szerintem itt is tartható, hogy hölgynek édeskésebb, gyümölcsösebb változatot, úrnak karcos, férfias ízeket (bár anyósom kifejezetten a barna sört szereti) A Guiness és hasonló,minőségibb, de kommersz söröket nem ajánlom, azt ő is meg tudja venni, vagy legfeljebb névnapra, vagy más alkalomra.


A többi szeszhez nem nagyon tudok hozzászólni, nem ismerem annyira azt a világot, de a fő szabály szerintem itt is az, hogy olyasmi legyen, amit nem lát még a boltban sem mindennap, hanem valami igazi különlegesség, de ezeknél az italoknál gyorsan elszáll az ár :(


De ha nem olyan szoros a kapcsolat, szerintem bően elég a bor+virág vagy bor+bonbon kombó. Csak legyen minőségi, ne teszkógazdaságos.

2017. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!