Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » SOS! Hogyan szerezzek születés...

SOS! Hogyan szerezzek születésnapi ajándékot 1 este alatt?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem hogy holnap lesz az egyik osztálytársam, egyben padtársam és kiszemeltem születésnapja. Mostanában annyira nem néztem a naptárat hogy teljesen kiment a fejemből. Holnap reggel találkozunk, sürgős megoldás kéne. Csoki nincs itthon, a kézműveskedés furán venné ki magát, boltba nem tudok menni. Valami ötlet apróságnak?

2017. nov. 22. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Süss neki sütit.

Ha furának éreznéd előtte, mondhatod, hogy vetted boltban.:D

2017. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jegy.hu ajándékutalvány. Asszem még kinyomtatni sem kell.
2017. nov. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem is a süti lenne a befutó. Gyorsan elkészül (némelyik) és ki nem szereti a sütit? Esetleg cukormázzal ráírhatod a nevét, vagy valami hozzá kötődő dolgot, amit szeret.


13/L

2017. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem boven elegendo, ha szoban felkoszontod a baratodat, elmondhatnad neki, hogy milyen zuros volt a heted es, hogy nem felejtetted el a szulinapjat, de majd legkozelebb tudod az ajandekjat odaadni. Szerintem nem gaz es ha barat, akkor siman megerti.
2017. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is volt ilyen,én reggel mikor mentem suliba beszaladtam egy boltba és vettem egy milkát..

De a süti sem rossz ötlet :)

Vagy esetleg ha van otthon nyomtató akkor egy közös képet kinyomtathatnál.

2017. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!