Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom 17....

Mit vegyek a barátom 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz a szülinapja,és tanácstalan vagyok,hogy mit vegyek neki. Kérdezgettem tőle,hogy mire vágyik,de mindig azt mondta,hogy nem kell semmi,elég,hogy én itt vagyok neki. 8 hónapos kapcsolatunk van,és illetlenségnek tartom,hogy üres kézzel menjek a bulijára. Én a szülinapomra kaptam tőle sok csokit, és volt már,hogy csak úgy vett egy parfümöt nekem. Én is valami parfümön gondolkoztam,de nagyon félek,hogy az illattal mellé lövök. Ajándéktárgyak,ékszer,közös fotós dolgok kilőve. Csokiból is csak egy fajtát szeret. Parfüm és esetleg a kedvenc csokija elég lesz neki? :/ Gondolkodtam még,hogy hozzájárulok az italkészlethez,de a haverjai majd elintézik azt.
2017. dec. 1. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Sussel neki szivecske tortat. Tortaformat sokhelyen lehet kapni, a piskota elkeszitese nem nagy ordongosseg (anyukad biztos segitene). Megtoltod amivel csak akarod, bevonod csokival es megszorod valami diszitessel.

Atmesz a fiuhoz, felkoszontod es kettesben elmajszoljatok a sutit.

2017. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!