Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért néztek rám olyan furcsán...

Miért néztek rám olyan furcsán? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap szülinapi bulin volt és 50%-át ismertem a társaságnak a másik 50% viszont nem.

Egy idő után tánc közben nagyon egymásra hangolodtam egy fiúval akit azelőtt nem ismertem. Aztán ölelgetett és együtt mentünk ki meg a hátamat simogatta...

Aztán egyik tánc alkalmával észre vettem azt hogy a barátai (fiúk-lányok) nagyon néznek engem és röhögnek..

Nagyon kényelmetlenül éreztem magam mert ezt hosszasan csinálták majd az egyik fiú odajött és sugott valamit a fülébe majd valami cicababákra mutatott.. Az említett fiú velem maradt nem igazán érdekelték a barátai de nem értem miért néztek annyira..lenézően rám.

Nem érzem magam csunyának...és mások szerint is 10/9-8 vagyok...

Tehát nem értem..nagyon rossz érzés volt..


17/l



2018. márc. 4. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nőcsábász a srác vagy van is csaja, és azért röhögtek a barátai, mert ők tudták, hogy csak szórakozik veled.

Nekem hirtelen ez jutott eszembe, de persze ki tudja..

2018. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy fogadás volt a háttérben. (Pl engeded-e majd simogatni a hátadat)
2018. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért arra gondoltál azonnal, hogy csúnyának tartanak.

Szerintem csak összesúgtak, hogy pl. Tibi végre felszedett valami csaj, vagy Tibi már megint egy másik csajjal van, vagy nézd, hogy simogatják egymást, nem is zavartatják magukat, hogy mások is vannak itt, stb. De az is lehet, hogy van barátnője. Szóval ezer oka lehet.

A fülébe meg valószínűleg valami olyat súgtak, hogy hajrá, dugd meg.

2018. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért az jutott rögtön eszedbe, hogy csúnyának találnak.

A többivel is egyetértek, amiket már írtak. Mivel ők a srác barátai, valószínűleg arról sugdolózhattak, hogy

1. na végre, becsajozott, vajon mi lesz belőle

2. na már megint felszedett valami naiv kislányt, vajon meg tudja fektetni?

3. na már megint félre akar b**ni, ez a héten már a második kiscsaj, lehet szólni kéne a barátnőjének

Én úgy vettem észre eddig az ilyen bulikon, hogy akkor sugdolóznak meg mutogatnak, ha az utóbbi kettő lehetőség áll fenn.

Egy kis ölelgetésben végülis még nincs semmi, de ki tudja, kívülről hogy látszott az egész. Egy kis tánc meg simogatás a többiek szemében már kb. felér egy nyilvános dugással.

Meg az sem mindegy, hogy milyen "10/9-8" vagy. Ha ez abban mutatkozik meg, hogy egy kiló sminkben, tűsarkúban meg köldökig kivágott felsőben jársz ilyen bulikra, akkor lehet, hogy azért röhögtek rajtad.

Nem írtad, hogy beszéltetek e valamit a sráccal, történt e valami, akartok e majd találkozni, stb, így az jön le, hogy csak erősen egymásra gerjedtetek, amúgy meg semmit nem akartok a másiktól.

Ha a srácnál ez rendszeres, akkor valószínűleg a kedves barátai mindenkit kiröhögnek, aki olyan naiv, hogy leáll vele.

Mindenesetre ha rosszul esik az ilyesmi, akkor legközelebb nyugodtan menj oda azokhoz, akik mutogatnak rád, és kérdezd meg, mi a probléma.

2018. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk tánc közben és kint is egy csomót, hobby, barátok, meg ilyen első párbeszédes témák.


Tudtommal nincs barátnője

És nem láttam aznap este más lánnyal táncolni inkább a fiúkkal táncolt körben aztán szemezgettünk rengeteget és utánna magához húzott egy lassú számnál.


Egy fekete ruha volt rajtam ami kb terdig ert es tapadósabb fajta volt , nem szoktam sminkelni ilyen összejöveteleken is a szolidabb variánst választom.


És igen a végén megkérdezdte hogy találkozunk-e még..


De a fiúk meg a lányok akik néztek becsületemre úgy néztek rám, hogy "Jaj de ronda" "Dagadt" "Mit keres XY mellett" "Vannak szebbek is itt" "Nézd a seggét" "Nézd hogy táncol"

Nagyon elrontották a hangulatomat..

2018. márc. 4. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled ezeket magadnak.
2018. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ebből inkább az "jönne le", hogy nem nagyon volt még baratnője eddig a srácnak és ezen röhögtek: "...nézd csak a kis Don Juant...". Persze, ez csak tipp.
2018. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!