Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen legyen a szülinapom?

Milyen legyen a szülinapom?

Figyelt kérdés
A szülinapom április 7-én lesz. Nem lesz sok vendég (max. 6-7 fő). A vendégek 12 óra előtt fognak érkezni. Ezután lesz egy, egy órás fix. program( nem az otthonunkban). Úgy terveztem, hogy miután hazaérünk erről a programról (kb. 3-kor), elfogyasztjuk az ebédet megesszük a tortát és utána lesz az ajándékozás. A kérdés az, hogy utána mit csináljunk? Lesz a partin, 4 fő, akik 12-14 évesek, és szintén 4 fő akik 8-9 évesek. Ja és csak lányok lesznek, kivéve két fiút ( az egyik 8 éves a másik 9). Egyébként arra gondoltam, hogy csinálhatnánk két csapatot, és versenyeznénk, csak nem tudom, hogy milyen feladatok legyenek.

2018. márc. 11. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Lehetne olyan, hogy v

vesztek mini pizzat 2-db- t

olyan mint, a nagy pizza csak kicsiben és ez a natúr tehát csak az alap és te teszed rá a feltétet. És írtad a csapatokat tehát mindkét csapatnak lesz egy pizzája. Kis cetlikre írsz hozzávalókat, és ezek közt lesznek tornácosak is pl.: sajt, paradicsomodén, szalámi, olivabogyó ( bár ezt nem mindenki szereti) és lesznek fura hozzavalok ( lekvár, kakaó, cukor, pillecukor) és sorban minden csapát húz egy cetlit és ráteszi azt a hozzávalót, amit húzott és a végén kisütitek, felvágjátok, mindenkinek kell a saját pizzájából egy szeletet enni, de mindkét pizzából tegyetek félre egy-egy szeletet a két félretett szélért vigyetek oda egy felnotthoz ő lesz a zsűri és eldönti melyik a finomabb és az a csapat kap majd pontot.

2018. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , és ez lehetne egy feladat.
2018. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet köszönöm!
2018. márc. 11. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
azt tudják a vendégeid majd hogy: habár délre mennek,-csak 3kor fognak enni?
2018. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le , de természetesen lesznek sütemények, meg ilyen mini szendvicsek szóval nem éheztetjük majd őket. 😀 És igen tudják, hogy kb. 3-kor lesz ,,ebéd".
2018. márc. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!