Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a gazdag barátnőmnek?

Mit vegyek a gazdag barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mit vegyek a gazdag barátnőmnek? Leírok pár tulajdonságot róla :

- nem értékeli amije van

- flegma

- bátor

- családközpontú

- vicces

- néha megjátsza magát

- imád enni mégis csont vékony (??)

Eléggé gazdagok.Ő 13 éves,gondoltam hogy veszek neki egy Kyle Jenner rúzst de másnapra írta hogy kapott anyukájátol 20db Kyle Jenner rúzst és 2db hozzá illő tokot az iphone x-re meg a 7plus-ra :D

Amúgy ő 13 éves,a díszeket nem szereti.



2018. ápr. 21. 09:39
 1/6 anonim válasza:
Érdekes vagy te is. A barátnődről az első tulajdonság ami eszedbe jut az az, hogy nem értékeli amije van. Tehát, bármit is veszel neki, azt nem fogja értékelni.
2018. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vegyel neki agyat lehet h azt meg o se tudja megfizetni :3
2018. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki egy ajándékkártyát, rajta pár ezer Ft-al, a kedvenc boltjába. Annak biztos örülne
2018. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyvet? valami most felkapott könyvet abban a témaban ami érdekli.
2018. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, vagy fiú? Hogy lehet egy 13 éves gyereknek rúzst venni??? Miféle szülei vannak ennek a gyereknek???!!! Vegyél neki valami könyvet, biztos nem olvasott még életében!! Vedd meg neki Fábián Jankától az Emma szerelme c. könyvet, imádni fogja.
2018. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és igen én is neha meglepodok:)
2018. ápr. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!