Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ajándék ötlet?

Szerintetek jó ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Páromnak nyáron lesz a születésnapja. Már túl vagyok pár születésnapon. Idén pont a szulinapjan nyaralni leszünk és arra gondoltam hogy szulinapjara a szobát ahol megleszunk szallva rózsaszirmokkal tele szorom,egy jó bor és veszek itthon valami szexi fehernemut és azzal várnám . Szerintetek jó ? Örülne neki ? És ha jó melléje meg mit mondanatok mi lenne még jó ötlet ? Vagy ennyi elég ?

2018. jún. 10. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyunk *
2018. jún. 10. 23:30
 2/6 anonim válasza:

Te ismered hogy milyen a párod, minek örülne.


Az enyém dobna egy hátast a rózsaszirmóktól az tuti. Nem igazán romantikus tipus :D De a szexi fehérnemű bár nem túl egyedi ötlet általában bejön a pasiknak :)

2018. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én párom romantikus típus szerencsére :D én is az vagyok. Tudom nem túl egyedi .. mindig minden ajándékozásnal olyan ajandekot adtam ami mindig egyedi és személyes volt . Ezért szeretnek ez melle meg valamit amit meg addig kitalálok abban nem is kerek segítséget mert az én dolgot és én ismerem a párom csak nem tudtam jó ötlet -e ez. Soha nem csináltam ilyent és most úgy gondoltam nagyon jó lenne és pont közben nyaralni leszünk
2018. jún. 10. 23:38
 4/6 anonim válasza:
51%

Hát, elég slampos, és általános. Tehát igazából, így is úgy is fizetnétek a szállásért, nyaralni lesztek oda, te meg beleölsz pár rózsaszirmot, és egy bugyi árát, valami borral, és ennyi? Olyan ...háát, semmilyen. Persze, pasi, jó szexnek mindenki örül, de ha nem lenne szülinapja, ez még akkor se lenne egy nagy durranás, csak egy kiadósabb szexes este. Max akkor lenne különleges, ha kb havi 1x dugtok.

Én tisztességgel megünnepelném, és ez nem pénzen, hanem egyszerűen belefeccölt időn múlik, és akarat kérdésén.

Mert ez kb..egy semmi.

2018. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fent leírtam hogy ezen kívül lenne más ajándéka is! Ez egyszerűen egy plusz lenne mert nyaralni vagyunk és nem a megszokott környezetben és mert sokszor mondta nekem hogy megnézne egy ilyen szituációban ... ennyi év után nem fogom ennyivel elintézni a szulinapjat!! Mert ez nem olyan kapcsolat hogy szexre jó .. szeptemberben már együtt is fogunk lakni
2018. jún. 11. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz még egy másik csaj is a partiban m8nt extra tuti buli.
2018. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!