Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen sütit süssek a barátom...

Milyen sütit süssek a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nagyon friss kapcsolat, (1 hete vagyunk csak együtt) és kicsit tanácstalan vagyok hogy milyen sütit süssek neki. Valami olyasmi kéne amit könnyű elvinni, mert a suliban szeretném neki odaadni az ajándékával együtt. Olyasmi jutott eszembe hogy szívecske alakú keksz. Csak nem tudom hogy ez mennyire lenne nyálas. Ti mit sütnétek?
2018. okt. 27. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A szívecskés dolgok általában nyálasak, de ez ételre nem vonatkozik, amíg nem tolod túl a dolgot (pl. extra rózsaszín cukorszívecskeszórat). A szív alakú kekszek jók, nem véletlenül bevett dolog a szívecskés kiszúró, nekem is van olyan, nagy szív és kis szív, egymásba rakható, remek lekváros linzert lehet vele készíteni, középen szép pirosan kiragyoghat valami jó kis lekvár... De ha simán cukros dióba forgatod az aprósütit, miután megkented tojásfehérjével, az is csinos szív alakban (is).


Én olyat sütnék, amilyet szeret (s könnyű elvinni), de ha ezt nem tudom, akkor olyat, amilyet én szeretek s akkor nem marad meg semmiképp. Ha nagyon lelkes vagyok, akkor többfélét. Pl. linzer s puha csokidarabos muffin.

2018. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tudod milyen ízeket szeret, akkor kicsit könnyebb. De egy sima szívecskealakú vajassüti is nagyon jó tud lenni. Bíztos értékelné. (Csak ne díszísd túl. Szerintem nem is kell rá semmi.)

De egy brownie is nagyon jó tud lenni. Persze csak ha szereti a csokit.

2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a muffint mondanám. Simán lehet, hogy találsz is szívecske alakú sütőformát.
2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!