Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kreatív, otthon elkészíthető...

Kreatív, otthon elkészíthető ajándék ötletek szülinapra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rövidesen születésnapja lesz az egyik nagyon jó barátnőmnek. Szeretnék idén neki valamit saját kézzel készíteni, ami nem boltban vásárolt dolog. Szereti a színes kreatív dolgokat, magának is szokott készíteni. Keresgéltem a neten, de vagy túl bénácska ötleteket találtam, vagy olyat amihez már komoly felszerelés (pl varrógép) és jó kézügyesség kellene, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt. Van esetleg valaki, aki maga is készített már ilyesmit? Tudnátok ötleteket adni? Irányvonal nincs, minden jöhet ami színes és kreatív és még én is el tudom készíteni, aki sosem csinált ilyesmit.
2018. nov. 29. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm álamfogót szokott csinálni. Ő teljesen maga állitja össze. De vannak készletek is hozzá!
2018. nov. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!