Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok, tetszene egy ilyen...

Lányok, tetszene egy ilyen szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam így fantáziálni, gondolkodni hogy mikkel lepjem meg a barátnőmet ha majd lesz mert sajnos most még nincs. És amiket kitalálok meg is szeretném valósítani,és ezt az ötletet szülinapra szánnám.

Kezdődne úgy hogy előző este a pasitoknál aludnátok. Reggel ő előbb felkelne és míg ti alszotok, ő csinálna reggelit és ágyba vinné nektek.

Reggeli után csak annyit mondana nektek hogy készüljetek el, és öltözzetek fel mert mentek valahova, de azt nem árulná el hova. De egyébként egy romi kis sétára mennétek egy erdőbe ahol nem igen járkálnak. Na és akkor a sétával kapcsolatban olyan ötletem támadt hogy az erdő ahova mennétek sétálni,az egyik ajándékot (legyen akár ékszer, smink, bármilyen kis tárgy) elrejteném, vagy esetleg elásnám valahol az erdőben. És amikor odaérnétek arra a helyre ahol az ajándék van akkor meg kellene keresnetek. (Én szülinapra szeretek sok kis dolgot is adni mert általában az apró örömök a legjobbak, de én ezt egy kicsig érdekesebbé tettem azzal hogy nem csak simám átadnám neki hanem saját magának kéne megkeresnie) És ha megtaláltátok akkor nyilván jönne ölelés csók és akkor mondaná nektek a pasitok hogy Boldog szülinapot, de mellé mondaná még hogy még közel sincs vége a napnak.

Folytatódna azzal hogy elvinne titeket ebédelni egy étterembe. Ebéd után a hazamennétek ketten a pasitokhoz és folytatódna azzal hogy mikor hazaértek nem engedne be titeket azonnal a szobába, hanem azt mondaná kicsit várjatok.

És amikor azt mondaná hogy jöhettek akkor egy cuki kis általa szerkesztett közös képekből álló videóval fogadna (TV-n játszanám le nyilván)

És akkor ez is megvolt lassan közeledik a nagy meglepi a nap végén.

A videó után hazaküldene titeket és azt mondaná mondjuk hogy gyertek vissza pár óra múlva. Míg ti nem vagytok ott ő előkészítené az ajándékokat és nyilván a tortát ami nem maradhat el. Én olyan ajándékot gondoltam ki hogy egy közös képekből álló montázs bekeretezve, kis édesség, ruhadarabok, illetve egy romi kis szerelmes szöveg.

Mikor mennétek vissza hozzá, amikor belépnétek az ajtón akkor ő egyből bekötné a szemeteket, és vezetne tovább. Odavezetne az ajándékokhoz és ott venné le a szemetekről a takarót. Utána ennétek a tortából, innátok pezsgőt. És akkor a nap úgy érne véget hogy kapnátok egy finom hosszú masszázst. Utána közösen megfürödnétek, és utána pedig irány az ágy és közös filmnézes. És nyilván egy ilyen nap végén szerintem semmiképpen sem maradhatna el egy "egész napot megkoronázó" szex.

Hát egy ilyen szülinapi tervem lenne a kedves leendő barátnőmnek.

Kérném lányok a véleményeteket hogy mennyire tettszene egy ilyen szülinap.

Én egy ilyen fajta srác vagyok aki nagyon szeret örömet szerezni bárkinek, főleg a kedvesének. Mindig próbálok kicsit szokatlanabb, eltérőbb dolgokat bevinni egy kapcsolatba.

Van egy másik ilyen hasonló kérdésem már kiírva. Ha esetleg érdekelne tekintsd meg :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


17/F



2018. dec. 10. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez ugye feltételezi, hogy se munka, se suli nincs aznap - akkor viszont biztos van még pár ember aki időt szeretne tölteni a kedves ünnepelttel. Ők hova férnek bele? Naszóval túlzás ez, de azért kedves gondolat.
2018. dec. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
túlzás. Nekem nem tetszene
2018. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Fantáziálgassál csak.
2018. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Túl sok. És nem is biztos, hogy az adott lány vevő minden részletére. Én a szembekötős tortás, montázsos agyfasztól eret vágnék, míg van olyan barátnőm aki behisztizne ha elrángatod az erdőbe.


A minden tudni való nélkül másik elrángatása is gyökérség. Nem érzi jól magát az ember. Minimum irányt kell adni: öltözz kényelmesen, öltözz csinosan, hogy tudja mire számítson.

A túrával semmi bajom, az ötlet jópofa de nem lenne őszinte a mosolyom ha magassarkú szandálkában és kisruhában bevisznek egy erdőbe.

2018. dec. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2018. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!