Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Az ciki ha 4 nap késéssel köszöntöm fel a sógornőmet születésnapjára?

Náluk (férjem családjánál) nem szokás megtartani, max szóban mondják, telefonon csak. De sógornőm tudja az enyémet, meg hogy nekem jól esik, és olyankor "véletlenül" épp felénk jár :) Ezért páromtól tudakoltam meg, hogy mikor van neki...

Szóval felhívtam totál lelkesen, ő meg mondta, h amúgy pár napja volt, de azt mondta kedves vagyok :D meg hogy örül, és hallás alapján mosolyogva mondta... (mondjuk igy már direktbe rákérdeztem és átjavítottam magamnak az emkékeztetőt:))

Ez nem ciki? :D

jún. 29. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok
Azt szokták mondani, hogy +/- 7 nap még belefér.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 29. 16:04 Privát üzenet
Nem ciki, sőt. Jobb későn köszönteni, mint beletojni. Jól tetted, hogy felhívtad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 29. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem feszkózók rajta :)

# 3/3Időpont jún. 30. 16:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciki lenne tőle megkérdezni, hogy mit szeretne születésnapjára?
Mennyire lenne ciki, ha a barátomnak születésnapjára héliumos lufit vennék?
Az ciki, ha egy fiú a legjobb barátjának óvszert ad ajándékba a születésnapjára?
Nagyon ciki, hogy nem adtam neki semmit születésnapjára?
Ez ciki ajándék lenen apukám 45. születésnapjára? :/
Ciki 4 éves gyerek születésnapjára magyar nótát küldeni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!