Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hány éves korig tartottál...

Hány éves korig tartottál szülinapi zsúrt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy kb. hány éves korig vevők a gyerekek a szülinapi zsúrokra? Gondolom, 10 év felett már nem igazán, onnantól csak a család ünnepel.


A lányom 9 éves lesz, a barátai 9-11 évesek. Én nem szeretnék játszóházra kifizetni 70-80 ezer forintot, viszont a lakásban ilyen korú gyerekekből 10 fő már túl sok. Ötletek?



2019. júl. 13. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Miért kéne bent poshadni? Mi kertesházban élünk, kint tartjuk a bulikat, de ha nem lenne kertünk, akkor is van ezer lehetőség. Menjetek el kalandparkba, állatkertbe, v akár szülőkkel együtt sütögetni/bográcsozni valahova.
2019. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
A lányom 12 éves, legutóbbi szülinapi bulijára paintball-ozni hívta el 7 barátnőjét. Nagyon élvezték, kB 2,5 órás program volt, a szünetekben ittak üdítőt és pogácsáztak.
2019. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálunk 10 év fölött vagy otthon medencés party, vagy bowling, vagy szabadulószoba, vagy minigolf, vagy paintball, vagy superfly, vagy cyberjump. 10 éves kor allatt nálunk játszóház, otthon medencés party, kalandpark, nerf terem volt a nyerő
2019. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Zsúrt soha. Bulit mindig. A gyerekem 16 éves, maga szervezi. Én 44 vvagyok szinten magamnak szervezem, anyósom 72, neki én szervezem.
2019. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk ez soha nem volt divat. Egy torta, a szülinapos kedvenc étele azt jólvan.
2019. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
9-14 éves korom közt volt, szerintem semmi ciki nincs a zsúrban 10 év felett, hiszen egy 11-12 éves is bőven gyerek még. A legjobb “buli” nekem a 13. volt pl (szülői felügyelettel) :) igaz, nekünk nagy házunk van, 8-12 ember elfért, nem kellett külsős helyszínre menni. Ha nem szörnyen kicsi a lakás, én bevállalnám a gyerekeket egy alkalomra, ha meg jó idő van, akkor el lehet menni egy parkba is vagy cukrászdába. Felesleges sztem egy vagyonért kibérelni egy helyszínt meg a játszóház amúgy is kicsit “dedósnak” tűnik már 3-4. osztályosoknak, a nagyobb súlyú, magasságú gyerekek, lehet, hogy nem is használhatnak mindent már.
2019. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!