Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » A Valentin nap, kinek mit jelent?

A Valentin nap, kinek mit jelent?

Figyelt kérdés
Nekem rosszat jelent. Amerikából jött be,a szerelmesek ünnepe,vagyis a Valentin nap, szóval nem magyar ünnep. A szerelmesek, csak ezen a napon szeressék egymást, a többi napon meg utálják a másikat? Ez a nap olyan, mint egy átlagos nap.

2020. febr. 17. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

anya születésnapja, szóval nekem tárgytalan. mondjuk nem is utálom, ha valakinek jó talpig szivecskében romantikázni valahol, tegye, én jó eséllyel tortát sütök vagy ajándékot csomagolok, esetleg boldogszülinapot éneklek, szóval nem érek rá. de ha valaki igen. és ettől boldog, váljék egészségére.

így meg mondjuk attól félek szinglin halok meg, de ez van.

2020. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmit nem jelent. :) Ha lenne párom, ugyanúgy semmit nem jelentene. :) Most komolyan az embereknek szüksége van ilyen ünnepekre, mert különben nem tud/nem képes szeretni/ a szeretetre? (úgy általánosságban.) Szal, hogy milyen már ez, hogy mindig ki kell jelölni napokat, amikor törődünk egymással. Hát nemá :Đ :D :D
2020. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzem, hogy a kommunista nőnap helyére akarták behozni a rendszerváltáskor, mint afféle amerikás szokást.

Virág- és ajándékboltosok nagy napja, ennyi a véleményem róla.

2020. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Mert így legalább mégegy nap van, mikor arra van "ürügyem", hogy elhamozzam a kedvesem ajándékokkal. Nekem ilyenkor a kézzel készített ajándék a legtökéletesebb.

Sőt ami meglepett, hogy nálunk a párom dobta fel az ünneplés ötletét, holott ő a férfi. Egyébként minden nap szeretjük egymást.

Amúgy meg miért baj, hogy "amerikai ünnep"? Én szeretem a színes kultúrákat, szóval nem baj nekem a külföldi ünnep sem.

2020. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülinapom. :)

Nem a szerelmesek napjaként van nálam nyilvántartásban. :D

2020. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Mivel még nem volt barátnőm így semmit. 24/F
2020. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
70%
Mivel aromantikus/aszexuális vagyok (szerencsére), így semmit
2020. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!