Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ezt csak én reagáltam túl?

Ezt csak én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

Valentin napján a barátom csak késő este kívánt boldog Valentin napot. Ez nyilván rosszul esett, mert körülöttem a lányok azzal dicsekedtek , hogy a barátjuk már kora reggel csokorral lepte meg őket. Tudom nem csak ezen a napon kell kimutatni a másik iránt érzett érzelmeinket, de az én párom ezt máskor sem nagyon teszi. És ezért gondoltam, hogy legalább majd azon a napon gondol rám de nem tette... Vagyis csak este. Nekem elég lett volna annyi is hogy reggel dob egy üzit, hogy tudjam gondol rám.

Próbáltam a tudtára adni hogy ez nem esett jól de nem vette a lapot.



2020. febr. 17. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

A Valentin nap a virág- és ajándékarusok számára lényeges.

Ha ezen a napon akkora virágcsokrot kapsz, hogy a falu összes tehene jóllakna vele, se az év többi napján mellőzve éreznéd magad, az biztosan rosszabb érzés lenne!

Ha minden nap megértést, megbecsülést, szeretetet kapsz párodtól, semmit nem jelent a Valentin nap.

Szigorúan véve, ez a nap arról a Valentin püspökről megemlékezés napja, aki mert ellene cselekedni a római császár törvényének.

.

Sarkítva:

ugye, jól esne év közben néha egy-egy szál virág, egy tábla csoki szerettedtől?

Minek? - hiszen kaptál Valentin napra!

2020. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

Szóval, az a bajod, hogy túl későn köszöntött fel, mert így nem tudtál a barátnőknek dicsekedni vele...?


Hát igen, ezt csak te reagáltad túl, de durván.

2020. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

"Gondolom, hogy a férfiak többsége, akiknél helyén vannak az érzelmek, azoknál ez alap gesztus, hogy virággal köszöntik a lányt."

Ezt rosszul gondolod. A férjemtől egy csomag nápolyit kaptam. Nem érzem, hogy most kevésbé szeretne, mint amikor virágot hozott.

De egyébként hogy volt, te már reggel írtál neki, hogy boldog valentin napot, és ő csa este válaszolt?

2020. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én korábban egy beszélgetés alkalmával mondtam páromnak hogy elég ha hoz virágot.

Na ebből az lett, hogy én reggel egyből odaadtam a csokit neki, ő közölte hogy korán van még ünnepelni :) aztán munka után délután odaadta az ajándékot, ami egy pár bokacsizma volt :D után pedig elmentünk pizzázóba. Nekem tökéletes volt, de tényleg elég lett volna egy virág is.

2020. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Én soha egyik pasimtól sem kaptam Valentin-napi ajándékot, vagy szóba sem került, vagy le lettem cseszve, hogy ez az egész mennyire szánalmas, és ő aztán nem fog virágot meg csokit meg szirsz**okat venni és erre pénzt költeni, örüljek hogy együtt vagyunk és ne várjak extrákat.

Előbb-utóbb megtanulod elengedni ezeket a dolgokat...

2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Őszintén én annak is örülnék, ha kimutatná néha-néha az érzelmeit felém. Mondjuk apró gesztusokkal,de szinte soha nem teszi. Nekem meg nagyon hiányzik.

2020. febr. 18. 19:23
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16 akkor minek vagy vele?
2020. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!