Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a csajomnak Valenti...

Mit vegyek a csajomnak Valentin-Napra?

Figyelt kérdés
Igazabol szexelünk kajat rendelunk elvagyunk de azert a jövőt nagyon nem vele képzelem el, tul sokat hisztizik mostanaban, nekem meg azert vannak mellette csajok. nem ismerem vagyis mar masfel éve vagyun kegyutt, de fogalmam sincs mit szeret, egy milka csokira gondoltam. Ti mit vesztek a csajotoknak? Csajok! Minek örülnmétek? Pénz amugy nem nagyon szamit, elhalmozni sem akarom de 1-2 ezret nem sajnalok.

#valenmtin nap, mit vegyek?
2022. febr. 8. 21:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Inkább egy hétig sírjon most, mint később szenvedjen sokkal többet miattad.

Te meg legyél szépen szingli, és úgy fald a nőket, ha egy nem elég neked. Legyen már gerinced...


Az őszinteség a legnagyobb ajándék, ne játssz vele, ha nem komolyak a szándékaid. Ő sem hibátlan, de ezt a sok hisztit te váltod ki belőle. A nők mindig a férfit tükrözik vissza. Amit adsz, azt kapod.

2022. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
Süt belőled a lenézés, úgyhogy a lány egy szakítással járna a legjobban...
2022. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Talán igazatok van, megszoktam már, hogy itt van velem , meg hát barátnőkéntbnem rossz, néha megyunk ide, oda. Viszont hozzam nagyobb szexualis étvágyú beválalosabb lány kene az ágyba. Meg egy darabig elleszunk szerintem,aztán előbb utóbb igazatok van, szakitanom kell.
2022. febr. 9. 10:05
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj amiatt, hogy 1 hétig sírni fog, 1 hónap múlva már emlékezni sem fog rád, annyira sekélyes, közhelyes és felejthető fickó vagy.
2022. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
😂Hat azért :D
2022. febr. 9. 11:43
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
Csak egy idióta beképzelt kis hülye gyerek vagy
2022. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Naaa!!
2022. febr. 9. 13:18
 18/33 anonim válasza:
100%
Unokatesom volt ilyen mentalitasu. Baratnoje volt, de mindenkinek ezt hangoztatta: "En nem hagyok ki not ha jon, ha nem tetszik neki, menjen". Lekezelte, csunyakat mondott rola, megalazta mindenki elott, alig vett neki valamit, a minimumot nyujtotta. A csaj vegul rajott mekkora fasz, amikor ott akarta hagyni, unokatesom agressziven, fenyegetozve probalta visszatartani. Szerencsere sikerult elhuznia. Mar anyuka, szuper elete van. Unokatesom 45 eves, senkije sincs es nem is volt ahogy oregedett.
2022. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igen én sem nagyon viselem a monogamiat, hűséget
2022. febr. 9. 14:25
 20/33 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél neki fájdalomcsillapítót,papírzsepit meg egy üveg csokilikőrt.
2022. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!