Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a csajomnak Valenti...

Mit vegyek a csajomnak Valentin-Napra?

Figyelt kérdés
Igazabol szexelünk kajat rendelunk elvagyunk de azert a jövőt nagyon nem vele képzelem el, tul sokat hisztizik mostanaban, nekem meg azert vannak mellette csajok. nem ismerem vagyis mar masfel éve vagyun kegyutt, de fogalmam sincs mit szeret, egy milka csokira gondoltam. Ti mit vesztek a csajotoknak? Csajok! Minek örülnmétek? Pénz amugy nem nagyon szamit, elhalmozni sem akarom de 1-2 ezret nem sajnalok.

#valenmtin nap, mit vegyek?
2022. febr. 8. 21:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%
#19 te szegény, egészen megsajnáltalak, borzasztó életed lehet...
2022. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ne vegyél neki semmit, max egy rózsát, de inkább annyit se.

Ha van esze felmegy tiktokra vagy instára, megnézi hogyan ünnepelnek ilyenkor a rendes párok, rájön, hogy a ti kapcsolatotok szar és szakít. Sír 1-2 hétig, majd talál egy rendes pasit, aki minden jóval elhalmozza. (Amúgy ez az én love sztorim, úgyhogy nagy esélye van másnak is ;)).

kellemes ünnepeket :)

2022. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mi értelme van elhalmozni valakit? Ezt sosem értettem, nekem tényleg van pénzem, de nem azert h elköltsem, meg mindent is megvegyek, valami kamu marketing zsebbol pénzt kihuzó ünnepre, a szeretetet nem ebebn mérjjük. Amúgy nem hsizem el h ti meg sose voltatok egyutt olyannal, akivel nem képzelitek le a jovot, amolyan idotoltes céljabol vagyok vele . Instan meg mindenk iazt mutatja h hitelbol mit vett nagy maci meg iylesmi, de é nmegiylednek pl egy nagymacitol, amugy sem szeretema porfogókat, ma scak ezert sem kap ilyesmit.
2022. febr. 9. 22:23
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

#23 Legyél erős, de jobb ha tudod, a világ nem körülötted forog.

A szeretetet megcsalásokban sem mérjük, vagyis nem szereted, ilyen szempontból tök mindegy, hogy mit nem veszel neki.

Szeritem sokan vagyunk inkább egyedül, mint "időtöltés céljából" valakivel, akit nem szeretünk.

Ha el akarom tölteni az időmet, előveszek egy könyvet. Ha valakit nem szeretek, nem vagyok együtt vele.

Érdemes lenne elmenned dokihoz, egy röntgen felvétel megmutatná, hogy meg van-e még a gerinced.

2022. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

23!

Egy szóval nem említettem, hogy az elhalmozás a lényeg. Csupán meglátja a többi képet és rájön arra hogy a ti kapcsolatotok szar.

2022. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy, utolsó mondatod különösem humorosra sikerült :D Nyugi van gerincem :D


Nem vagyunk egyformák, jó, hogy vaalki itt van kéznél és annak meg kifejezetten örülök, hogy a csajom ahhoz kellően elfoglalt, hogy ne vegye észre, hogy más csajok is vannak. De ez egyáltálán nem gond, vagyis.. Rajtatok meg nyilván Rajta kívül senkit nem zavar. Tudom, hogy nem én vagyok a világ legrendesebb pasija, de tervezek másik varosba költözni és covid volt, meg ilyesmi, szóval nem jött össze, uantkoztam, meg ez nem jon ossze, addig megtartom a csajt. Nem rossz fej ő, de nem passzolunk minden teren, nem is vele képzelem el. Meg neki is jó, hogy vagyok neki, ha baj van, akkor elegge gyorsan ottvagyok, segitek tényleg , ram lehet szamitani olyankor.

2022. febr. 9. 23:49
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Vicces fiú vagy te, csak abba nem gondolsz bele hogy a csajszikád is hasonlóan mókás lehet ;)

Honnan tudod hogy neki nincs másik palija? Aki ott van vele, mikor te nem? Aki törődik vele mikor te nem? Aki szereti őt mikor te nem? Lehet a csajszi is ugyanúgy gondolkodik mint te, nem volt még alkalma szakítani, ezért addig mással kiéli magát, neked meg marad a hiszti meg a fejfájás.

Szerintem se vegyél neki túl nagy ajándékot, annak úgyis jobban örül amit mástól kap

2022. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg sajnálom a lányt. A normális pasik magányosak, az ilyeneknek pedig van párjuk...


Szerintem ne adj semmit és akkor talán realizálja a lány, hogy mekkora egy férfiatlan alakkal volt eddig együtt. Ha feltétlenül akarsz adni, adj neki egy normális fiút és szakíts vele!

2022. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Csokit, rózsát vettem, kisnuni is csokit vett Nekem, meg a kedvenc whiskymet ;)
2022. febr. 16. 01:11
 30/33 anonim válasza:
Hogy lehet így megfogalmazni egy kérdést?!
2022. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!