Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kamaszkori Valentin-napozás,...

Kamaszkori Valentin-napozás, ez még szerintetek beleférne?

Figyelt kérdés

A barátommal akkor lesz a hónapfordulónk is, és bár nem vagyunk az a típusú pár, akik az ilyesmiket hatalmas dolgokkal ünneplik, de mivel ez lesz az első közös Valentin-napunk, megbeszéltük, hogy valami progit kitalálunk.


Én ki is találtam egyet már. Nagyon szereti télen a Balatont, ezért arra gondoltam, hogy 14.-én, ha megyek érte, akkor nem az iskola felé mennénk, hanem egy napot a Balatonnál töltenénk, kirándulnánk (ha jó lesz az idő). Tihanyra és Füredre gondoltam, ott voltunk nyáron többet. Mióta nekem is van jogsim, felváltva megyünk egymásért reggelente, így az nem tűnne fel neki, ha mondanám, aznap én vezetnék inkább.


De így egy napot lógnánk úgymond, szóval ezt kéne megbeszélnem az ő szüleivel és az enyémekkel is. Ez lenne a könnyebb része a dolognak, mert apukámék úgy állnak ehhez, hogy amíg rendesen tanulok, szorgalmas vagyok és jók a jegyeim, 1-2 ilyen hiányzásból nem lesz gond, partnerek ebben. A barátom meg érettségi előtt van.

A másik, hogy nincs még annyira régóta jogosítványom (októberben lett meg). Ezért jó lenne, ha legalább egyszer mondjuk apával mellettem levezetnék a Balatonig, meg vissza, hogy lássam, mennyire fáradnék el, ne akkor, "élesben" vezessek odáig először. Budaörsről mennénk, szóval nem egy eszeveszett nagy távolság.


Ne oltsatok le, ha szerintetek hülye ötlet, kérlek! :D

Valami olyasmit akartam kitalálni, amiről tudom, hogy biztosan tetszene neki és mégsem csak egy mozi vacsival. De ha van ötletetek, ami nem snassz, kicsit kreatívabb vagy maradandóbb, szívesen fogadom!

Köszönöm előre, ha elolvassátok és segítetek a kérdésemmel kapcsolatban.



2023. jan. 22. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Én érettségi előtt (de amúgy sem) kérnèm hogy egy napot látatlanban kihagyjon. Ez egy szép romantikus hétvégi program. Vagy tegyétek át hétvégére az ünneplést vagy találj valami egyszerűbbet. Ez lesz az első közös, szerintem valami egyszerűbbnek is örülne, aztán jövőre már könnyebb minden ilyesmi.
2023. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy szulokent ezt nem engednem. Es ha nem is mondja el a gyerek, utolag ugyis megtudnam a logast, na akkor lenne csak oriasi bajban. De ennyire friss jogsival, ugy, hogy te se bizol magadban es ilyen gyerekes gondolkozassal azt se engednem hogy a gyerekem beuljon melled a kocsiba, az fix. Es az se erdekelne, ha mar 18 eves, az elete fontosabb ennel.


Amugy elmentek szepen hetvegen kirandulni es csokolom. Termeszetesen nem kocsival!

Unnepelni lehet elore is meg utolag is, nem fog leszakadni a plafon, ha nem pont 14-en csinaltok programot.

2023. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Miért ne mondanánk el a szüleinknek? Írtam, hogy szeretném az ő szüleivel is megbeszélni előre.


Bízom magamba, naponta vezetek, autópályán is. De még ekkora távot nem autóztam úgy korábban, hogy oda is, vissza is én vezettem volna, ezért szeretném, hogy egyszer "kipróbáljam magam" előtte, apukámmal. Aztán hogyha úgy érzem, sok az a 250 km, akkor nem megyünk.

2023. jan. 22. 16:46
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Kelenfoldrol szuper kis vonatok mennek, inkabb valasszatok azt :)

Termeszetesen csak hetvegen!

2023. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Autóval jobban szeretünk közlekedni, gyorsabb, kényelmesebb, meg mivel régóta várom, hogy vezessek, most még az utca végére is kocsival járok.
2023. jan. 22. 16:49
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvan, mindenki jobban szeret autoval kozlekedni.

De nem ez volt a kerdes. A biztonsag fontosabb, bocsi.

2023. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem az autó eléggé biztonságos. :)

Az én kérdésem sem arra irányult, hogy vonattal vagy autóval menjünk-e.

Van jogosítványom, nem őrült módjára közlekedek. Tudok vezetni, szeretek is, ellenben a vonatoktól rosszul vagyok.

2023. jan. 22. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
De kérdező, hisz az volt a kérdésed, hogy szerintünk ez beleférne-e. Mindenki leírta, hogy nem, semmilyen szempontból sem. Ha még csak megfontolni sem akarod mások véleményét, akkor mi értelme a kérdésnek?
2023. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Rendelj egy szív alakú pizzát azt kész, mit kell itt flancolni, pénzt elverni.
2023. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De az nem eldöntendő rész, hogy kocsival vagy vonattal menjünk. Mintha valaki Billie Eilish koncertre akarna menni, de közölnétek vele, hogy menjen helyette a falunapra Mucsaröcsögére, az is szupi program. 😂


Mi a ‘flancolás’ abban, hogy együtt vagyunk, kirándulunk, beülünk 1-2 helyre? Sokkal értelmesebb, mint szív alakú pizzát enni… Valentin-napkor, milyen eredeti.

2023. jan. 22. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!