Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kamaszkori Valentin-napozás,...

Kamaszkori Valentin-napozás, ez még szerintetek beleférne?

Figyelt kérdés

A barátommal akkor lesz a hónapfordulónk is, és bár nem vagyunk az a típusú pár, akik az ilyesmiket hatalmas dolgokkal ünneplik, de mivel ez lesz az első közös Valentin-napunk, megbeszéltük, hogy valami progit kitalálunk.


Én ki is találtam egyet már. Nagyon szereti télen a Balatont, ezért arra gondoltam, hogy 14.-én, ha megyek érte, akkor nem az iskola felé mennénk, hanem egy napot a Balatonnál töltenénk, kirándulnánk (ha jó lesz az idő). Tihanyra és Füredre gondoltam, ott voltunk nyáron többet. Mióta nekem is van jogsim, felváltva megyünk egymásért reggelente, így az nem tűnne fel neki, ha mondanám, aznap én vezetnék inkább.


De így egy napot lógnánk úgymond, szóval ezt kéne megbeszélnem az ő szüleivel és az enyémekkel is. Ez lenne a könnyebb része a dolognak, mert apukámék úgy állnak ehhez, hogy amíg rendesen tanulok, szorgalmas vagyok és jók a jegyeim, 1-2 ilyen hiányzásból nem lesz gond, partnerek ebben. A barátom meg érettségi előtt van.

A másik, hogy nincs még annyira régóta jogosítványom (októberben lett meg). Ezért jó lenne, ha legalább egyszer mondjuk apával mellettem levezetnék a Balatonig, meg vissza, hogy lássam, mennyire fáradnék el, ne akkor, "élesben" vezessek odáig először. Budaörsről mennénk, szóval nem egy eszeveszett nagy távolság.


Ne oltsatok le, ha szerintetek hülye ötlet, kérlek! :D

Valami olyasmit akartam kitalálni, amiről tudom, hogy biztosan tetszene neki és mégsem csak egy mozi vacsival. De ha van ötletetek, ami nem snassz, kicsit kreatívabb vagy maradandóbb, szívesen fogadom!

Köszönöm előre, ha elolvassátok és segítetek a kérdésemmel kapcsolatban.



2023. jan. 22. 16:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem rohadtul nem mindegy, hogy egy eretlen tinilany akar vezetni, aki meg annyira se kepes, hogy fejben eljusson odaig, hogy ilyen faszsag miatt nem logunk a sulibol. Raadasul az erettsegi elott allo gyereket is berantana a hulyesegre. Na ezt nem.


Nem hasonlithato ossze semmi massal, egy koncerttel se.

Az emberi elet fontosabb.

Remelem a pasid szuleinek van esze es ezt nem engedik. Legalabb nekik legyen.

Isten mentsen azoktol a kamaszoktol, akik korlatlanul, minden ellenorzes nelkul hozzaferhetnek a szuleik penzehez. Annal rosszabb fajta nincs.

2023. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bármi miatt hiányozhatunk, amíg jók a jegyeink.

Az érettségit meg nem kell ennyire túlgondolni. Aki tanult eddig, azt nem nagyon érheti meglepetés (mondom ezt úgy, hogy csak jövőre érettségizek). Nem egy doktorit fog megszerezni, alapműveltséggel simán szerezhető jó jegy. A barátom meg szeptember óta jár külön felkészítőkre is, szóval nem ezen az egy napon múlna neki a hónapokkal később megírandó érettségi. Sőt, az élete sem amiatt fog tönkremenni, mert a Valentin-napot velem tölti.

2023. jan. 22. 20:36
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Oké, kicsilány. Ha ennyire jobban tudsz mindent mindenkinél, akkor csinálj, amit akarsz, sok sikert kívánunk. De tudod, azért az nem véletlen, hogy ennyire egyöntetű véleményt írt mindenki.
2023. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem tartjátok hétvégén elötte vagy utána? Ha meg félsz vezetni menjetek vonattal. Anyagilag is olcsóbb, mint tankolás, matrica.
2023. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Remelem a baratod azert ennel komolyabban veszi majd az erettsegit. Hiszen ha ennyire laza vagy a tanulassal kapcsolatban, valakinek majd el kell tartania teged kerdezo...:)
2023. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen, annyira laza vagyok, hogy 17 évesen már a második C1-es nyelvvizsgámra készülök... :D

Sajnálom, ha számotokra ekkora kihívást jelentett az érettségi, tényleg! :)


Beszéltem amúgy az anyukájával most, hogy hazaértem. Mondta, hogy nagyon aranyos ötlet, benne is lenne, hogy ezzel lepjem meg a barátomat, de arra a hétre le van foglalva a síelésünk (elfelejtettük ezt a barátommal, Murphy). Szóval ennyit erről. És azta, így nem is egy napot lógunk, hanem rögtön ötöt. Hallatlan, azonnal megbukik így az összes érettségijén majd!!! Sőt, még én is az enyémeken, amiket jövőre írok!

2023. jan. 23. 13:01
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Na szuper, gratulalok nektek. Csak ne te vezess, ez a lenyeg 😝


Nem kell a drama meg a hiszti, senki nem mondta, hogy ezen az egy napon mulik az eleted. Ez mar csak a te fejedben el :)

Itt csak annyirol van szo, hogy hulyesegek miatt nem logunk a sulibol.

De kar is magyarazni.

2023. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NTBS ***** válasza:
92%
Az élet megoldotta. Kár pedig úgy leírtam volna a véleményemet. Esetleg keres privátban kedves kérdező.
2023. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 hungarikum_202 válasza:
58%

Azta, mi a retek folyt itt eddig? xD

A lány kikéri az embrek véleményét, majd elutasítja az összes tanácsot. Mi ez, Jakobinus diktatúra? Már csak a válaszadók kiv€gzése maradt el.

Szerintem ne kérdezz ezen az oldalon soha többet és csináld azt amit elzerveztél, ha már mindenképp azt akarod. A tanácsok megköszönése helyett inkább belálltál mindegyikbe. Szép munka!

2023. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8%

azért vicces a hozzászólüók mentalitása az odlalon.. tipikus kommunista ha törik ha szakad .

nem azon az egy napon múlik az érettségi, bőven beleférne egy nap kihagyása

2023. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!