Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen romantikus tuti meglepi...

Milyen romantikus tuti meglepik vannak férfiak számára Valentin napra?

Figyelt kérdés
persze van pár ötletem...csak gondoltam hátha tudtok segíteni valami újat kitalálni...ne olyan hagyományos, "mindennapi" legyen!
2012. jan. 9. 21:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ez szép...!!!!
2012. jan. 15. 18:08
 12/16 Ricsii ^^ válasza:
22%
Sztem beszélhetek az összes férfi nevében..LESZARJUK CSAK A PUNCII
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
egy normális romantikus férfi válaszát olvashatod: A valentín nap a legfeleslegesebb dolog a földön. ne csak egy nap akarjál romantikázni a szeretett embereddel.
2012. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ez is olyan nap, mint a többi, ha szeretitek egymást nem kell, hogy február 14-ét írjatok bármilyen nap lehet különleges. Ezt is külföldről kellett behozni.

Attól függetlenül, egy finom vacsi, bor, és szexi fehérnemű mindennapi de mégis nyerő. Ha valami különlegeset akarsz akkor menjetek el ejtőernyős ugrásra, vagy gyakorolj be egy hastáncot, sztriptízt vagy olyat ami a pasik fantáziáját izgatja.

2012. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egy parfüm, vagy szép szobor.
2012. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bobby11 válasza:
0%
Borotvált kívánatosra a puncidat, vegyél fel egy sexy alsót. Utána meg kapd el a fickót, ülj a szájára és így tovább...
2016. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!