Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Vannak más párok is, akik...

Vannak más párok is, akik egyáltalán nem ünneplik a Valentin napot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak, igen
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rémuralom ***** válasza:
100%
Vannak. A Valentin-nap abban a formában, ahogy a világ manapság ünnepli, egy tengerentúli marhaság, amely semmi másról nem szól, mint eggyel több alkalom arra, hogy a sok marha vásároljon. És bizony vannak, akik ebből nem kérnek.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem unnepeljuk. Felesleges, ha meglepetest akarunk szerezni egymasnak akkor egy olyan idopontban fogjuk tenni amikor a masik nem szamit ra.. Nem kell ehhez valentin nap :)
2012. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek tartom. Csak az üzletről szól az egész. Mi a szerelmünket az évfordulónkon szoktuk megünnepelni, akkor meg minek a Valentin nap?
2012. febr. 2. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem ünnepeljük.Én nem igazán vagyok oda érte,mert nem tartom őszinte ünnepnek,csak egy majmolás az amcsiktól.A párom férfi létére rühelli,mert szerinte csak a kereskedők járnak jól.Arról nem is beszélve,hogy nem csak ez az 1 nap van amikor ki kell mutatnunk a párunknak hogy szeretjük.Az év összes napján lehet kedveskednünk egymásnak.Ő egész évben kimutatja,hogy szeret.Az év több napján is "csak úgy" kapok virágot,bon-bont,csokit..Mert imád örömet okozni.De valentin napkor nem hajlandó adni,mert azt már nem olyan..Mintha kényszer lenne..Megértem,és mi sosem tartjuk meg..
2012. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem alig ünnepli valaki, a felnőttek biztos nem, csak a tinik. Amúgy meg annyira csöpögős.
2012. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi sem ünnepeljük (17L, 20F). Semmivel nem több egy átlagos napnál. Nem is értem ezt a felfogást, hogy akkor most ezen a napon jobban szeretem a barátomat, mert veszek neki valamit? Alapból utálom az ajándékozást, de hál' Istennek a barátom sem ragaszkodik hozzá.

Ugyanúgy töltjük, mint bármelyik másik napot, szerelmesen. A szerelmünket mi is az évfordulókon "ünnepeljük", bár akkor sem tárgyi ajándékokkal.

2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel,minden ünnepnap csak a pénzről,meg más kúltúrák majmolásáról szól,mert nem mi találtuk ki? Én úgy fogom fel,hogy egy olyan nap,amit csak egymásnak szentelünk, csinálunk valami közös programot,valami fini kaját ..mondjuk mi minden ünnepnapon ezt cisnáljuk,semmivel sem találom nyálasabbnak ezt a napot mint a többit.

És ez arról szól,ugyanugy ahogy a karácsony,és ahúsvét,amiről akarod hogy szóljon,attól hogy a virágüzleteknek a pénzről szól .. Együttlét,pihenés,kikapcsolodás. Egy kis szín ahétköznapokban,természetesen nem csak ezen a napon kell szeretni egymást,de mondom akkor ennyi erővel semmilyen ünnepet ne tartsatok.Ahhoz is mindnekinek szive joga egyébként,de nem tudom miért kell azt minősiteni aki egy szép napot akar ebből (is) csinálni.

2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viszont észrevettem,bár már a huszas éveim végén járok,hogy a fiatalabbak körében újabban divat minden ünnepnapot utálni, "lázadni" a fogyasztói trásadalom ellen,holott senki nem mondta,hogy kötelező ajándékokat vásárolni akármikor,vagy többb tizezres nagyságrendben költeni. Ez csak egy gesztus,jelképes értékű, biztos én vagyok a hülye,de én egy szál virágnak pl mindig nagyon örülök,kapjam azt bármelyik napon,egy átlagos szerdán,Valentin nap, szülinap stb nekem aztán teljesen mindegy
2012. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én sem ünnepeltem egy barátnőmmel sem, egyrészt mert idióta amerikai szokás, másrészt nem Bálintnak hívták egy barátnőmet sem.
2012. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!