Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » 25 eves L vagyok és szeretném...

25 eves L vagyok és szeretném varazslatossá tenni a Valentin napot párom számára (25 F). Ötletek?

Figyelt kérdés
lehetoleg ami nem kerul sokba mert munkanelkuli vagyok.
2012. febr. 2. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

expetróóó patronum xD


De komolyan.. mi találjuk ki mive lepd meg a pasid???? Olyan gáz már ez :S

2012. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülök ezektől a Valentin napos kérdésektől. Észrevételeim szerint a pasikat kicsit sem érdekli. No, de ha mindenképpen akarsz valami meglepetést, az legyen egy együtt töltött nap, séta, közös fürdő, vacsi, együtt töltött éjszaka, úgy, hogy mondjuk olyan filmet néztek, amit ő is szeret, nem pedig valami nyálasat csak mert "Valentin nap" van. Ilyeneknek bármikor örül a párod szerintem. Tárgyi ajándék szerintem felesleges.
2012. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Minden nap varázslatos, amit a kedveseddel tölthetsz.

Ha különleges napot akarsz, vigyél reggel neki ágyba szív alakú virslit, ha dolgozik, estére készíts neki gyertyafényes könnyű vacsorát édes, tejszínhabos sütivel, aztán kényeztesd orálisan. :)

2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Reggel térdelj le elé, és imádkozz a szent falloszhoz!
2012. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A valentin egy mű, nyáladzós nap. Személy szerint rühellem...(hátha a barátod is hasonlóan gondolkodik, mint én)
2012. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Főzz neki valamit (pici pénzből).
2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 100 ilyen kérdés van itt 1 nap, de sebaj...
2012. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarod lepni, és ŐT akarod meglepni, nem magadat, akkor ne kínozd a Valentin napi baromságokkal. A pasi visítva menekülnek tőle, csak rájuk van kényszerítve.
2012. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
ki a lósz@rt érdekel ez a biznisz alapú amerikából behozzot nagy rakás sz@r ?! csak ilyenkor tudod kimutatni a kedvesednek,hogy van neked ?! szánalmas !!!
2012. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!